Idealny samochód?

Comment

O przemyśle i technologiach

Samochód, który sprawi, że poczujesz się jak w pierwszej klasie? Z pewnością jest kilka opcji ale ja dzisiaj chciałabym przedstawić wam jedną, tą którą uważam za najbardziej atrakcyjną, pod każdym względem! Miło mi przedstawić wam najnowsze Volvo XC90. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego to samochód marzeń, zapraszam do lektury.

Volvo XC90 to połączenie komfortu z niebanalnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nowe XC90 można nabyć już od 278 700 zł co sprawia, że samochód jest dostępny dla większości fanów motoryzacji. Zaraz po atrakcyjnej cenie, warto wspomnieć o tym, że nowe Volvo gwarantuje niską emisję dwutlenku węgla jednocześnie nie oszczędzając na mocy silnika. WersjaT8 Twin Engine to spełnienie marzeń dla wszystkich tych, którym zależy na tym by wspierać środowisko, a wszystko za sprawą bezemisyjnego napędu elektrycznemu.

Podróż w siedem osób? Okazuje się, że nawet to nie jest zbyt wiele dla Volvo XC90. Najnowsze XC90 ma wiele możliwości, a jedną z nich jest możliwość przesuwania i pochylania drugiego rzędu dzięki czemu podróż nawet w siedem osób będzie komfortowa.

Większości kierowców zależy na dużym, pojemnym bagażniku. Niestety często zdarza się, że nawet w dużych SUV’ach mamy problem z pojemnością bagażnika. Na szczęście to nie dotyczy XC90. Składając drugi i trzeci rząd siedzeń, można uzyskać aż 1868 litrów objętości bagażnika

Marzy wam się plastyczne auto? Żaden problem. Możliwość przesuwania siedzeń, stwarza możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej dlaczego warto skusić się na nowe Volvo XC90, zachęcam do wizyty w salonie.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.