10 praktycznych gadżetów reklamowych w podróżniczym stylu

Comment

O reklamie
gadzety reklamowe

Podróżnicze gadżety reklamowe to świetny wybór dla tych firm, które wśród swoich klientów mają wielu obieżyświatów. Doskonale sprawdzają się również na sezon wakacyjny. Oto 10 gadżetów reklamowych związanych z podróżami, które mogą pomóc w promocji Twojej firmy!

1. Plecak turystyczny

Duet jak torby i podróże to idealny wybór, gdy poszukiwane są gadżety reklamowe w podróżniczym stylu. Warto zdecydować się na plecak turystyczny bardzo dobrej jakości, by mieć pewność, że posłuży na długi czas i nie będzie narażony na zniszczenie podczas wojaży.

2. Saszetka biodrowa

Kolejnym udanym pomysłem na podróżniczy prezent będzie logowana saszetka biodrowa. Wygodna torebka do noszenia w pasie jest bardzo praktyczna i może sprawdzić się również na co dzień.

3. Kosmetyczka

Praktyczna kosmetyczka do przechowywania różnych kosmetyków, ale również innych przedmiotów na pewno przyda się podczas wyjazdów. Uzupełniona o logo firmy może skutecznie ją promować.

4. Torba bawełniana

Klasyczna i popularna torba bawełniana to niedrogi i funkcjonalny gadżet reklamowy, który również przyda się wielu podróżnikom. Świetnie sprawdzi się między innymi do przechowywania ubrań i innych przedmiotów w walizce albo plecaku, ale również do noszenia różnych bagaży w ręku albo na ramieniu.

5. Zawieszka identyfikacyjna na walizkę

Zawieszka tego typu pozwala na szybkie zidentyfikowanie właściciela bagażu Najczęściej ma ona postać plastikowego etui, które doczepia się do walizki. W zawieszce umieszcza się wtedy karteczkę ze swoimi imieniem i nazwiskiem oraz danymi kontaktowymi i adresowymi.

6. Peleryna przeciwdeszczowa

Bardzo pomocny gadżet, który warto mieć przy sobie podczas podróży. Najlepiej zdecydować się na pelerynę zamkniętą w niewielkim opakowaniu, która może być łatwo umieszczona w torebce albo w plecaku, aby zawsze mieć ją pod ręką.

7. Powerbank

Jako gadżet podróżniczy świetnie sprawdzi się również powerbank, czyli bank energii. Za jego pomocą można łatwo i szybko ładować urządzenia elektroniczne, na przykład jak smartfon, aparat fotograficzny czy tablet. Powerbank na pewno sprawdzi się tam, gdzie nie ma dostępu do prądu.

8. Opaska na oczy

Wygodna opaska na oczy będzie komfortowym dodatkiem podczas podróży, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zdrzemnąć się w ciągu dnia lub też wieczorem albo nocą, jednak przeszkadzają nam światła.

9. Nadmuchiwana poduszka

Dla tych, dla których ważny jest komfort podczas wyjazdu, na pewno doskonałym gadżetem będzie też nadmuchiwana poduszka. Wtedy, gdy nie jest napompowana, zajmuje mało miejsca, natomiast po nadmuchaniu zapewnia wysoki komfort wypoczynku.

10. Waga do bagażu

Kompaktowa waga do bagażu pozwalająca na jego podwieszenie i zważenie na pewno przyda się każdemu, kto często podróżuje samolotem. Dzięki niej można łatwo zważyć bagaż i uniknąć opłaty wtedy, gdy będzie on zbyt ciężki.

Dodaj komentarz