7 propozycji na romantyczny weekend we dwoje

Comment

Libtech

Urlop, to najbardziej wyczekiwany moment przez większość pracowników. Do lata jeszcze sporo czasu, jednak namiastką  urlopu może być wyjazd na weekend z ukochaną osobą. Walentynki już co prawda minęły, jednak do spędzenia weekendu we dwoje nie potrzeba specjalnej okazji. Zagraniczne wyjazdy nie muszą trwać tydzień, czy dwa. Krótki wyskok na weekend może okazać się cudownym przerywnikiem od codziennych obowiązków i pracy. Poniżej przedstawiam 7 propozycji na romantyczny weekend we dwoje. Mam nadzieję, że będzie to dla Was inspiracja do rezerwacji biletów lotniczych.

panorama-427997_1920Barcelona

Morze, plaża, zabytki i nocne życie. Tutaj każdy znajdzie znajdzie coś dla siebie.

paris-1836415_1280

Paryż

Wycieczka do Paryża choć wydaje się przereklamowana, to naprawdę jest warta polecenia. W paryskiej scenerii można poczuć się choć przez chwilę, jak w bajce.

greece-1896178_1920Wyspa Santorini

Ta grecka wyspa przyciąga i zniewala turystów za sprawą pięknego budownictwa i malowniczych widoków. Wyjazd na Santorini jest szczególnie pociągający z uwagi na wprowadzenie przez władze dziennego limitu turystów, którzy mogą odwiedzić wyspę.

prague-1168302_1920Praga

Jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy. Praga jest jednym z tych miejsc, które przynajmniej raz w życiu trzeba zobaczyć.

geneva-947314_1920Genewa

Alpejskie szczyty, zielone pagórki i Jezioro Genewskie dostarczą niesamowitych wrażeń. Jeśli kochacie nocne życie i dobre restauracje, to Genewa będzie idealnym miejscem dla Was.

travel-2058242_1280Wenecja

Kanały, gondole i romantyczna atmosfera. Warto polecieć, by samodzielnie odkryć niepowtarzalne oblicze tego miasta.

kazimierz-dolny-186710_1920Kazimierz Dolny

Pamiętacie hasło: Cudze chwalicie, a swojego nie znacie”? Jeśli szukacie wyjątkowego klimatu w Polsce, to warta polecenia, będzie wycieczka do Kazimierza Dolnego.

Pomysłów na spędzenie weekendu poza miejscem swojego zamieszkania może być tysiące. Powyższe propozycje, mają obudzić w Was chęć do zwiedzania, poszukiwania nowych miejsc i zapomnienia chociaż na chwilę o pracy.

Źródło zdjęć: www pixabay.com

Dodaj komentarz