Jak zastąpić tradycyjne papierosy?

Comment

Lifestyle
czym zastapic papierosy

Wielu palaczy szuka alternatywy papierosów, którą będzie można używać wszędzie. Coraz popularniejsze stają się woreczki nikotynowe snus online.

Skąd wzięły się woreczki nikotynowe?

Woreczki nikotynowe przybyły do Polski z krajów skandynawskich. Na rynku polskim występują w nieco zmodyfikowanej wersji. Snus jest popularną w rejonach Skandynawii używką, którą sporządza się na bazie tytoniu. Swoim wyglądem przypomina tabakę sprzedawaną w Polsce.

Warto zaznaczyć, że sposób zażywania woreczków nikotynowych różni się od zażywania tabaki. Produkt umieszcza się w jamie ustnej, a nie wciąga przez nos tak jak tabakę. Woreczek umieszczony za dolną lub górną wargą, pozwala na wchłanianie nikotyny do organizmu. Oprócz tego, woreczki nikotynowe są beztytoniowe. Snus online – https://whitesnus.pl/ daje szeroki wybór woreczków nikotynowych,o różnych poziomach mocy i smakach.

Dlaczego saszetki z nikotyną są lepsze niż papierosy?

Woreczki nikotynowe cieszą się coraz większą popularnością i swoim poziomem znacznie zaczęły przewyższać tradycyjne papierosy. Dlaczego tak jest? Tradycyjny papieros łączy się z powstawaniem uciążliwego dymu papierosowego. Dla wielu palaczy, zapach dymu jaki wsiąka w ubrania jest zwyczajnie nie do zniesienia. Woreczki nikotynowe pozwalają na uniknięcie przykrego zapachu.

Na palenie papierosów wyznaczone są specjalne miejsca. Nie pali się w miejscu pracy ani restauracjach. Saszetki nikotynowe pozwalają na ich stosowanie w różnych miejscach. Zażycie woreczka nikotynowego nie jest trudne w sklepie, restauracji lub pracy. Nie wydziela ona żadnego zapachu w porównaniu do tradycyjnych papierosów.

Kolejną zaletą woreczką nikotynowych jest to, że nie wpływają w żaden sposób na wygląd zębów. Palenie papierosów kojarzy się z odbarwionymi i zżółkniętym zębami. Dzięki saszetkom z nikotyną, można zapomnieć o nieestetycznie wyglądającymi zębami, przy okazji mając okazję na zaspokojenie głodu nikotynowego.

Różnorodność wyboru

Woreczki nikotynowe są nowością na rynku. Jest idealną alternatywą dla palaczy, nie zawiera tytoniu, a oprócz tego dostępne są w wielu wariantach. Oprócz nikotyny, w skład takiego woreczka wchodzą substancje słodzące, aromaty czy stabilizatory. Są to produkty, które na co dzień można spotkać w żywności. Dają one również możliwość nadania saszetkom różnych smaków. Snus online posiada szeroką gamę smaków woreczków nikotynowych. Największą popularnością cieszą się woreczki o smakach owocowych lub miętowe. Na rynku pojawiają się jednak coraz bardziej nietypowe smaki, dla najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz