Niezastąpiony, komfortowy Ford C Max

Comment

O przemyśle i technologiach

Ford C Max to przestronny samochód, który został stworzony z myślą o tym by podróżowanie w rodzinnym gronie było komfortowe i bezpieczne. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego warto skusić się na zakup nowego Forda C Max, zapraszam do lektury.

Wszystkie samochody Forda charakteryzują się najwyższą jakością oraz zaawansowaną technologią. Pięcioosobowy Ford C Max jest niezwykle wszechstronny, dynamiczny ale jednocześnie ekonomiczny. Samochód ma sportową sylwetkę, która szybko przypadnie do gustu każdemu kierowcy.

Wnętrze nowego C Max zaskakuje dużą ilością miejsca. To jeden z niewielu pojazdów na rynku, który może poszczycić się taką przestrzenią. Dodatkowo liczna ilość przemyślanych schowków ułatwia podróżowanie.

Również osiągi i zużycie paliwa budzą szacunek. Ford C Max został wyposażony w rewolucyjny 3-cylindrowy silnik benzynowy EcoBoost 1.0 i 125 KM. Emisja spalin CO2 w tym przypadku wynosi zaledwie 117g/km. To bardzo dobry wynik! Warto również pamiętać, że silnik EcoBoost poniżej 1,0 litra to zwycięzca w konkursie na „Międzynarodowy silnik roku”. Nagroda powędrowała do C Max w 2012, 2013, 2014, 2015, a także w 2016 roku.

Kolejną zaletą posiadania Forda C Max jest system Torque Vectoring Control. Dzięki niemu, poprawia się stabilność na zakrętach dzięki wyhamowywaniu wewnętrznego koła osi napędowej samochodu z równoczesnym przerzuceniem mocy na zewnętrzne koło. Skręcanie jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne i pewne.

Nie możemy także zapomnieć o udoskonalonym zawieszeniu, które sprosta nawet największym wyzwaniom, o systemie Auto-Start-Stop czy chociażby o wydajniejszym sposobie ładowania akumulatora. To tylko początek tego co znajdziecie w nowym Fordzie C Max. Po więcej szczegółów odsyłam na oficjalną stronę producenta.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz