Telewizja internetowa

Comment

Libtech

Telewizja internetowa zyskuje na popularności. Oglądają ją wszyscy, starsi i młodsi. Na czym polega jej fenomen? Jakie są zalety telewizji internetowej? Zapraszam na drugi wpis tej serii.

Zawsze i wszędzie!

W przeciwieństwie do telewizji publicznej, internetowa daje zdecydowanie więcej możliwości, a przede wszystkim to, że ulubione programy można oglądać o każdej porze dnia i nocy, a także wszędzie tam gdzie mamy na to ochotę. Nie mamy ograniczeń co do dnia i godziny „seansu”. Możemy dowolnie odtwarzać ulubiony serial co z pewnością zjednuje sobie wielu widzów.

Wiele możliwości odtwarzania

Telewizja internetowa zezwala również na odtwarzanie filmów na wielu urządzeniach. Może być to laptop, ipad, a nawet telefon komórkowy. Dzięki temu mamy możliwość odtwarzania programów tam gdzie chcemy, nawet w kościele ;).

Najlepsza jakość

Ulubione seriale i filmy możemy oglądać w najlepszej jakości co z pewnością jest przyjemne dla zmysłów.

Duży wybór filmów i seriali

Baza filmów jest tak bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. To swoistego rodzaju „wypożyczalnie”, które były niezwykle popularne w latach 90′.

Seriale na specjalne życzenie

Część seriali jest produkowana specjalnie na potrzeby telewizji internetowej. Te stały się niezwykle popularne dzięki czemu seriale nabrały nowego wymiaru. Amerykańskie gwiazdy kina postanowiły na stałe związać się z tym gatunkiem. Takie nazwiska jak Nicole Kidman czy choćby Reese Whiterspoon wspólnie zagrały w wyprodukowanym przez siebie tytule, a ten stał się światowym hitem!

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz