Ćwiczenia z motywacji – kolejna edycja Akcji Motywacja!

Comment

Lifestyle
rozwoj osobisty

Podczas akcji codziennie budujemy nowe zdrowe nawyki i małymi krokami zmieniamy życie na lepsze – wyjaśnia pomysłodawczyni kampanii.

Uczestnicy akcji otrzymują listy z trzema propozycjami pozytywnych działań. Zadanie polegana tym, żeby wybrać jedno z tych zadań i zrealizować je tego samego dnia. Ćwiczymy siłę woli, konsekwencję działania i trenujemy umysł. W pierwszej edycji Akcji Motywacji wprowadzaliśmy do życia dobre nawyki – takie jak np. czytanie książki, wyjście na spacer, medytację, zrobienie dobrego uczynku, podjęcie aktywności fizycznej czy zjedzenie zielonego, zdrowego posiłku. Jednym z zadań jest też… uśmiechanie się do siebie – niby proste, ale… czy często to robimy?

Dobre nawyki trzeba w sobie wytrenować – badania naukowe jasno wskazują na to, że do trwałego zapisania nowego nawyku potrzeba 66 dni. Czy to na pewno działa?  Teraz można się przekonać, uczestnicząc w Akcji Motywacja!

Akcja Motywacja

Od 31 stycznia zapraszamy na nową edycję AKCJI MOTYWACJI!  – tym razem pod hasłem „Jak być dobrym dla siebie”.

Niektórzy uważają, że bycie krytycznym wobec siebie działa motywująco – stwierdza Beata Pawlikowska. W rzeczywistości jest odwrotnie. Kiedy ciągle siebie krytykujesz i odrzucasz, nigdy nie jesteś zadowolony z tego, co zrobiłeś, ani jak wyglądasz – osłabiasz swoją zdolność do rozwoju, nauki, podejmowania dobrych decyzji, schudnięcia i jakiejkolwiek zmianyna lepsze.

Życie w ciągłym stresie spowodowanym przez niechęć i odrzucanie samego siebie prowadzido depresji, zniechęcenia, braku motywacji, chorób, zmęczenia, złego samopoczucia i nałogów. Zamiast być swoim krytykiem namawiam Cię do tego, żeby zostać swoim najlepszym przyjacielem. To była największa, najbardziej fantastyczna, znacząca i przełomowa zmiana w moim życiu. Dzięki temu, że jestem swoim przyjacielem, mam w sobie nieustanne wsparcie i pomoc, dodaję sobie siły zamiast ją odbierać, wzmacniam pozytywne działania, realizowanie pomysłówi osiąganie celów.

100 razy lepiej jest być swoim przyjacielem niż wrogiem, ponieważ bycie dla siebie przyjacielem i wsparciem dodaje siły, motywacji i wspomaga każde działanie.

Akcja jest bezpłatna! Zapisz się, jeśli chcesz dołączyć do akcji i nauczyć się, jak być dla siebie dobrym przyjacielem. Do akcji można dołączyć w każdej chwili, wchodząc na stronę beatapawlikowska.com w zakładkę AKCJA MOTYWACJA, wypełniając formularz na dole strony, a potem aktywując link, który dostajemy w mailu.

W codziennych motywujących listach i postach w mediach społecznościowych o zasięgu ponad miliona użytkowników zmieniamy świat na lepsze.

Dodaj komentarz