Iphone X Plus już 12 września

Comment

O przemyśle i technologiach

Wszyscy fani marki Apple mają powody do radości bo w końcu znamy premierę nowego Iphona. Wszyscy co roku z niecierpliwością oczekują daty oficjalnej odsłony produktów Apple. Już za niecałe dwa tygodnie światło dzienne ujrzy najnowszy, świeżutki zupełnie odświeżony Iphone X. Co ciekawe Apple postanowiło wprowadzić nie jeden, a aż trzy nowe modele flagowego smartfona. To oczywiście spekulacje choć nikt nie ukrywa, że przecieki mają wiarygodne źródło.

Dokładnie 12 września w Stanach Zjednoczonych odbędzie się premiera nowych produktów Apple jednak w Polsce, nowy smartfon najprawdopodobniej ukaże się w sklepach dopiero w październiku. Cena za najdroższy i jednocześnie największy model Iphona X Plus – 6,5 cala będzie wynosiła około 6 tys. zł. Jak przewidują znawcy rynku, wysoka cena nie wpłynie na sprzedaż. Potentat zakłada, że sprzedaż nowego Iphona X Plus pobije wszystkie rekordy.

Dla fanów marki, których nie stać na telefon powyżej 4 tys. zł, miła niespodzianka. Apple postanowiło zwiększyć zasięg i ponownie wypuści na rynek, tańszą wersję Iphona X. Będzie to najmniejszy smartfon Appla jednak o całkiem niezłych parametrach. Niestety na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać do premiery.

No i na koniec ważna informacja dla wszystkich, którzy czekają na więcej nowości. Premiera obejmie nie tylko telefon ale także HomePoda czyli inteligentny głośnik, AirPower czyli specjalną matę ładującą dla urządzeń Apple, Ipad Pro, MacBook Pro i wiele wiele innych. Zapowiada się naprawdę interesująco.

Ja już nie mogę się doczekać, a wy?

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz