Junkers – ponad 100 lat doświadczenia

Comment

O przemyśle i technologiach

Chyba nie ma osoby, która nie zna jednych z najbardziej popularnych pieców gazowych w Polsce i nie tylko. Nie bez powodu, Junkers od ponad 100 lat zajmuje czołowe miejsce na europejskim rynku. Jakie produkty znajdują się w ofercie marki Junkers?

  • Gazowe podgrzewacze, a mianowicie wiele rozwiązań dla podgrzewania wody. Mogą być to gazowe podgrzewacze przepływowe wody, gazowe podgrzewacze przepływowe dużej mocy i pojemnościowe oraz pompy ciepła.
  • Kotły jakie oferuje Junkers to przede wszystkim energooszczędne ogrzewanie za pomocą kotłów grzewczych takich jak konwencjonalne, jedno oraz dwufunkcyjne, stojące, wiszące czy kondensacyjne.
  • Pompy ciepła, które dzielimy na gruntowe i powietrzne jak monoblok lub split. Zawsze niezawodne, a do tego energooszczędne.
  • Technika solarna to system, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Darmowa energia słoneczna w zasięgu ręki.
  • Systemy regulacji to gwarancja najlepszej pracy urządzenia. Junkers – Bosch proponuje swoim klientom bogatą ofertę w zależności od zastosowania urządzenia. Od prostych regulatorów, a kończąc na nowoczesnych systemach, które można obsługiwać za pomocą smartfona.
  • Rekuperacja czyli system mający na celu wentylację pomieszczeń by dzięki temu zapewnić stały dostęp świeżego powietrza, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Jeżeli stoicie przed wyborem kotła, pompy ciepła czy zastanawiacie się jaki wybrać podgrzewacz wody, zdecydowanie firma Junkers, spełni wasze oczekiwania. Lata doświadczenia i setki zadowolonych klientów to najlepsza reklama dla marki.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz