Nowe życie twojej bryki!

Comment

O przemyśle i technologiach

Nie możesz już patrzeć na swój nudny samochód? Chciałbyś coś zmienić ale nie wiesz jak? Jeżeli marzysz o nowym samochodzie ale niestety twoje konto bankowe ma na ten temat inne zdanie, jest na to rada. Foliowanie samochodu to usługa, która może całkowicie odmienić twoje auto. Do kogo jest skierowana?

To idealna alternatywa dla wszystkich tych kierowców, którzy chcą coś zmienić ale nie stać ich na zakup nowego samochodu z salonu. To także oferta skierowana do wszystkich tych, którzy jeżdżą samochodem firmowym i muszą umieścić na nim reklamę. Foliowanie sprawdzi się również w sytuacji, kiedy zależy ci na ochronie oryginalnego lakieru. Folia stworzy swoistego rodzaju bazę ochronną, a do tego może być całkowicie przezroczysta.

Jak to działa?

Zdecydowanie najlepszą opcją jest obklejanie pojazdu przez profesjonalistów. Carbon 3m to szeroka gama kolorystyczna, najwyższej klasy folia, która jest niesamowicie trwała. Nałożona przez specjalistę całkowicie odmieni twój samochód. Dlaczego warto wybrać carbon 3m?

Przede wszystkim ten rodzaj folii (Wrap Film serii 1080 i 1380) nie wymaga dodatkowych warstw ochronnych. Jest to podwójnie wylewana folia winylowa, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Została tak zaprojektowana by nakładać ją w całości. Szerokie rolki 1,52 m pozwalają na klejenie bez łączeń niemalże każdej części auta. Folia Carbon 3m to solidne krycie. Nie ma problemu z drastyczną zmianą koloru twojego pojazdu np., z czarnego na biały. Warto także mieć na uwadze, że carbon 3m jest odporna na zewnętrzne czynniki atmosferyczne.

No i na koniec. Jeżeli nagle zatęsknisz za starym, oryginalnym lakierem twojej bryki, nic prostszego. Folie carbon 3m są dziecinnie proste do ściągnięcia przez profesjonalistę :).

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz