Podróże w czasie – naturalna oferta biur podróży przyszłości?

Comment

Libtech O nauce

Nie wiem jak Wy, ale ja czasem chciałabym się przenieść w bardzo odległe czasy, do starożytnego Egiptu albo choć do XIX wieku. Podróże w czasie, myślę, że to jest to, co fascynowałoby znacznie bardziej niż wyprawa do najbardziej atrakcyjnego zakątka świata.

Rudolph Fentz- prawda czy mit?

Rudolf Fentz

Źródło: avilagtitkai.com.

Jest rok 1950, po nowojorskich ulicach przemieszcza się mężczyzna ubrany jak sprzed epoki. Wykrzykuje dziwne hasła, wzbudza zainteresowanie niektórych. Wpada pod samochód i ginie w wypadku. Przy nim dokumenty z XIX wieku, a wyglądają jak nowe, w tym rachunek z 1870 r. Dopiero po miesiącach poszukiwań policja odnajduje starą kobietę, która twierdzi, że Fentz to ojciec jej już nieżyjącego męża. Zaginął w ubiegłym wieku. Adres podany przez kobietę zgadza się z tym, który był na wizytówce znalezionej u Fentza. Czy to dowód, że podróże w czasie są możliwe? Jedni uważają, że tak, inni, że to mit. Czy Fentz zgubił się w czasoprzestrzeni? Wiele publikacji z lat 70. i 80. ubiegłego wieku przedstawia historię jako prawdziwą.

Podróże w czasie będą możliwe?

Podróże w czasie.

Źródło: ipolk.ru.

U jednych to pytanie wywołuje uśmiech na twarzy, dla innych to bodziec to poważnych rozważań, poszukiwania możliwości i rozwikłania zagadki czasu. Niewątpliwie to czas stanowi jedną z największych zagadek ludzkości! Mimo że pojawia się wiele teorii, to póki co podróże w czasie nie dochodzą do skutku bądź jak twierdzą niektórzy mamy z nimi do czynienia, ale o tym nie wiemy. Być może otaczają nas ludzie, którzy przybyli z innej epoki. Czy podróże w czasie będą możliwe dzięki mostom czasoprzestrzennym? Tak może być, ale przed ludzkością jeszcze bardzo długa droga, o ile kiedykolwiek rozwiązana zostanie zagadka przekraczania granic czasoprzestrzeni.

Źródło głównego obrazka: hd4desktop.pw.

Dodaj komentarz