Sprawdź parametry!

Comment

O przemyśle i technologiach

Pozwólcie, że dzisiaj powrócę do tematu sprzed kilku dni. Nowy Iphone X, to temat, który dopiero nabiera tempa. Jest na ustach wszystkich fanów ale nie tylko. Magazyny już prześcigają się w artykułach o tym jak działa, czy faktycznie jest wart swojej ceny i jakie ma wady… . Tak, minusy urządzeń Apple to chyba jeden z ulubionych 'topiców’ większości magazynów technologicznych.

Nowy Iphone X będzie dostępny w Polsce w przedsprzedaży od 27 października, a w sprzedaży stacjonarnej od 3 listopada. Cena niestety jest zaporowa. O ile w Stanach Zjednoczonych to całkiem przyjemna kwota, o tyle w Polsce jest to wydatek dla bogatych ale po kolei. Iphone X jest dostępny w dwóch wersjach pojemności:

  • 64 GB za 4 979 zł
  • 256 GB za 5 729 zł

Musicie przyznać, że ceny nie należą do niskich… . Okay, zatem czy warto skusić się na nową X i wydać na niego całą (albo dwie) pensje?

Na to pytanie jest jeszcze za wcześnie. Póki co są tylko spekulacje jak będzie radził sobie nowy Iphone. Możemy jednak odpowiedzieć na pytanie co takiego w sobie ma, że jesteśmy nim zaineterowani – poza tym, że to urządzenie Apple ;).

Iphone X nie ma ekranu – jest ekranem. To zdanie, które widnieje na oficjalnej stronie Apple. To prawda, nowy telefon ma aż 5,8 cala! To jednak nie wszystko. Wyświetlacz w nowym IPhonie to Super Retina, która ma genialne parametry. Wiedzą o tym wszyscy użytkownicy komputerów Apple!

Okay, co dalej? Jeżeli jesteście ciekawi, zapraszam już niebawem na kolejny wpis.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz