Sylwester 2019

Comment

Libtech

Tym razem chciałabym podzielić się z wami swoimi pomysłami na to w jaki sposób spędzić sylwestra. Jak co roku, to pytanie zadaje sobie większość osób, gdzie spędzimy Nowy Rok? Możliwości jest bardzo dużo i wszystko zależy od kilku czynników.

Niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić na zabawę sylwestrową na którą może przeznaczyć kilka tysięcy złotych. Wyjazd w góry zazwyczaj wiąże się z wysokimi kosztami jednak wszystko zależy od tego jaki jest cel naszej destynacji. Owszem, takie miejsca jak Alpy czy choćby piękne, wysokie Tatry mogą okazać się zbyt drogie jednak idealną alternatywą są mniej popularne miejscowości jak np. Kartuzy na Pomorzu gdzie znajdziemy idealne warunki na śnieżne wypady. Nieduże górki zastąpią wysokie lodowce, a w wolnej chwili można zorganizować sobie prawdziwy kulig wśród zaśnieżonych, kaszubskich lasów i ognisko z kiełbaskami! Taka forma spędzania Nowego Roku to koszt od około 150 złotych.

Inną propozycją, coraz bardziej popularną są sylwestrowe… rejsy. Nie musi być to rejs po Bałtyku jaki oferuje np. Stena Line w Gdyni ale np. rejs po Wiśle. Wszystko zależy od tego gdzie chcesz spędzić Nowy Rok. Ceny zaczynają się już od kilkuset złotych, a zabawa na statku gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Jeszcze inną formą może być tzw. „domówka”. To chyba najczęściej wybierana opcja wśród Polaków. Szampańska impreza wśród najbliższych to gwarancja dobrej zabawy, a koszty są znikome bo możemy poprosić o to by każdy z gości coś przygotował/

A wy gdzie spędzicie sylwestra?

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz