Zrób to sam!

Comment

Libtech

Jeżeli szukacie idealnego prezentu pod choinkę dla waszych bliskich, dobrze trafiliście. Chciałabym zaproponować wam to co sprawdziło się u mnie na przestrzeni ostatnich lat.

Masaż

Mam to szczęście, że w moim mieście znajduje się najlepsze studio masażu. Wszystko profesjonalnie przygotowane, najlepsze masażystki z Tajlandii, a do tego wszystko w atrakcyjnej cenie. Warto zapytać o promocyjne oferty bo często się zdarza, że przy większej ilości, salon masażu oferuje coś gratis. Prezent w formie masażu to prawdziwa uczta szczęścia dla ciała i duszy warto jednak pamiętać, że nie każdy może korzystać z tego rodzaju oferty.

Rezerwacja na kolację w restauracji

To kolejna propozycja, która spodobała się moim bliskim. Część restauracji zgadza się na tego typu propozycję jednak by nie wyszło „głupio” warto ustalić wszystkie szczegóły zanim goście pojawią się na kolacji. A zatem jeżeli jest taka możliwość, z góry ustalamy całe menu. W ten sposób mamy pewność, że ostateczna kwota nie przekroczy niebotycznej sumy! Oczywiście najlepiej wybrać restaurację, która będzie odpowiadała kulinarnym przekonaniom naszym bliskim.

Zrób to sam

To moja ostatnia propozycja, która skierowana jest do osób kreatywnych. Jeżeli masz talent w jakiejś dziedzinie warto podzielić się nim z bliskimi. Pięknie malujesz? Stwórz pracę dla kuzynki, którą będzie mogła powiesić w pokoju. A może masz na koncie sukcesy pływackie? Zaoferuj swoje umiejętności i udziel lekcji pływania swojemu siostrzeńcowi. Opcji jest naprawdę wiele, a taki prezent zostanie zapamiętany na zawsze.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz