5 prezentów dla fanów gadżetów

Comment

O przemyśle i technologiach

Masz w rodzinie fana technologicznych nowinek, a może Twój brat czy dziewczyna kochają nowoczesne rozwiązania, ciekawy design i ułatwiające życie zabawki? Jeśli tak, mam dzisiaj kilka ciekawych propozycji na wspaniałe prezenty dla fanów gadżetów.

Prezenty dla gadżeciarzy

Unikalne i ciekawe akcesoria pomagają w codziennych zadaniach, jak i cieszą oko. W sklepach i w Internecie możemy znaleźć wiele dedykowanych kolekcji dla fanów np. Star Wars, motocykli, lotnictwa, motoryzacji, surviwalu czy osób ceniących elegancję i styl retro.

1.Dron

Stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu ich ceny są coraz bardziej przystępne. Mogą się nimi bawić i dzieci, i dorośli. Ciekawym pomysłem jest dron o wyglądzie Sokoła Milenium z Gwiezdnych Wojen, spodoba się na pewno fanom całej sagi, tym młodszym jak i starszym. Tego typu dron jest przystosowany do zabawy zarówno na świeżym powietrzu jak i w zamkniętym pomieszczeniu.

gadżetów

2.Toster

Chrupiące grzanki mogą smakować jeszcze lepiej, kiedy jako prezent kupimy oldscoolowy toster lub taki o nowoczesnym designie, który na grzankach odbija cytaty, nazwy lub wzorki lub wycina na tostach napis np. Transformers lub Avengers. Takie grzanki spodobają się dzieciom oraz wszystkim, którzy cenią dobre, a jednocześnie praktyczne sprzęty domowe.

3.Scyzoryk

Dla fanów surviwalu, militariów, taki gadżet o wielu ostrzach, końcówkach i pomocnych zatyczkach będzie niezastąpiony w chwilach wyjazdu na szkolenia, czy w codziennych aktywnościach np. na działce, czy w przypadku spacer do lasu.

4.Magiczny kubek/szklanka

Kawa lub herbata wypita w magicznym kubku już nigdy nie będzie smakować tak samo. Stygnięcie napoju będzie zmieniać nam wizerunek na kubku na całkowicie inny, niż ten jaki mamy kiedy napar jest gorący. Kubek lub szklankę możemy wybrać z ulubionym bohaterem lub ciekawą grafiką.

gadżetów

5.Słuchawki sportowe

Dla aktywnych osób będą doskonałe, pozwolą na słuchanie muzyki pod czas wykonywania ćwiczeń, biegania, a nawet intensywnego treningu fitness. Słuchawki ze specjalnym mocowaniem, które pomaga je zatrzymać na miejscu, a jednocześnie nie wbija się w uszy i ich nie podrażnia.

Zapisz

Dodaj komentarz