Agencja Rexim z nową, przyjazną stroną internetową !

Comment

O reklamie
internet

Jest ona dostępna pod adresem: https://pl.reximglobal.com/. Nasza nowa strona internetowa została zaprojektowana od podstaw oraz dostosowana do najwyższych i najnowszych standardów, co znacznie skróciło czas ładowania witryny i poprawiło jej użyteczność. Aktualizacja to nie tylko odświeżona szata graficzna, lecz również prosta i intuicyjna nawigacja, dzięki czemu umieszczane przez nas treści dostępne są w przejrzystej, przyjaznej użytkownikom formie.

 Jej układ różni się nieco od poprzedniego. W dodatku zostało dodane kilka nowych usług, a systematycznie prowadzony blog jest źródłem informacji, specjalistycznych artykułów i nie tylko.

Nowa strona jest również w pełni responsywna

Dzięki czemu wyświetli się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych. Użytkownicy nowej strony internetowej znajdą na niej zarówno informacje o ofercie jaką oferuje Agencja Rexim, jak również rozszerzone informacje dotyczące jej działalności, historii i aktualności ze świata marketingu i social mediów.

Wszechstronna, wygodna w obsłudze i w pełni kompatybilna, nowa strona www naszej firmy, pozwoli Wam z łatwością przyjrzeć się: co dla Was przygotowaliśmy, jakie możecie czerpać korzyści z naszej współpracy, umożliwi Wam szybki kontakt z nami, jak już zapoznacie się z poszerzoną ofertą. Tak jest, dobrze przeczytaliście! Czas nam sprzyja i doświadczenie robi swoje, a pracownicy nie zwalniają tempa. Aby wykorzystać w pełni potencjał, jaki niesie za sobą dzisiejszy Internet i media, chcemy w pełni wycisnąć cytryny, jakie daje nam życie…bo kto nie lubi lemoniady?

Potrzebujecie nowej strony WWW? A może obsługę SMM? Google My Business śni Wam się po nocach? Lub słyszeliście o udanej kampanii innej marki? Wszystko to może być w zasięgu Twojej firmy!

Dodaj komentarz