Armatis Polska wybiera PR Solutions

Comment

O reklamie
marketing

Firma Armatis, która od ponad 30 lat tworzy rozwiązania outsourcingowe dot. wsparcia klienta, sprzedaży, helpdesku czy innych rozwiązań B2C i B2B, powierzyła agencji PR Solutions prowadzenie działań w obszarze public relations.

Celem współpracy jest zwiększenie rozpoznawalności marki Armatis w Polsce, a także pomoc w generowaniu leadów sprzedażowych. W ramach obsługi PR Solutions zapewni Armatis Polska m.in. wsparcie dot. relacji z mediami, komunikacji marketingowej w mediach społecznościowych oraz optymalizacji SEO firmowej strony www.

Armatis Polska i PR Solutions nawiązały współpracę w wyniku rekomendacji ze strony brytyjskiej agencji PR Red Lorry Yellow Lorry, która obsługuje Armatis na rynku francuskim. Zarówno Red Lorry Yellow Lorry, jak i PR Solutions należą do tej samej sieci niezależnych agencji PR wyspecjalizowanych w obsłudze firm technologicznych Convoy.

Armatis to wywodząca się z Francji firma specjalizująca się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży

Firma zatrudnia aktualnie 9000 osób, z tego ok. 1400 w Polsce. Ofertę Armatis wyróżnia przede wszystkim elastyczność, która umożliwia jej klientom łatwe i szybkie skalowanie zespołu do obsługi klienta stosowanie do potrzeb. Klientami Armatis jest wiele wiodących firm z takich branż, jak media, e-commerce, sprzedaż detaliczna, turystyka, transport, energetyk, telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia oraz administracja publiczna. Dodatkowe informacje na temat Armatis Polska są dostępne tutaj: https://www.armatis.com/pl.

PR Solutions działa na rynku od blisko 20 lat specjalizując się w obsłudze firm technologicznych i działających na rynku B2B. W portfolio agencji są jednak także klienci z wielu innych branż. Agencja świadczy dla tych firm kompleksowe usługi w obszarze Public Relations, a także digital marketingu. Więcej informacji o PR Solutions można znaleźć tutaj: https://prsolutions.pl.

Dodaj komentarz