Caterpillar – niezniszczalny

Comment

O przemyśle i technologiach

Dzisiaj coś dla poszukiwaczy wrażeń. Jeżeli planujecie w najbliższym czasie eskapadę na pustynię albo krótki wypad na Antarktydę by podziwiać pingwiny i potrzebujecie super wytrzymałego telefonu komórkowego, mam coś dla was – CAT s40. Sprawdźcie sami!

Caterpillar to producent nie tylko wyjątkowo odpornych telefonów komórkowych ale także (głównie) maszyn budowlanych, ciężarówek i tym podobnych. Firma istnieje na rynku od 1925 roku i od tego czasu zdążyła zawojować rynek. Caterpillar kojarzy się z solidnością ale i trwałością. Właśnie dlatego firma zdecydowała się produkować i sprzedawać niezniszczalne telefony komórkowe.

CAT s40 to pancerny smartfon wyposażony w 4,7 calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 540×960. Dodatkowo ekran jest ochraniany Gorilla Galss 4. CAT s40 ma wymiary 144,9 x 74,08 x 12,45 mm i waży 185 g. To całkiem sporo jednak ma to swoje uzasadnienie. Telefon wyróżnia się na tle innych, wytrzymałością. Jest odporny na wszelkiego rodzaju upadki z wysokości i te „na kant”. Nie ma szans na zbicie szyby czy jakiekolwiek uszkodzenia. Solidna obudowa w postaci twardej gumy ma doskonałe właściwości i co najważniejsze, sprawdza się w 100%.

Jeszcze inną ciekawostką CAT s40 są specjalnie zaprojektowanie przyciski. Używanie telefonu w grubych rękawicach nie powinno sprawiać żadnego problemu.

CAT s40 to telefon stworzony dla wszystkich tych, którym zależy na wyjątkowo odpornym smartfonie. Zachęcam do sprawdzenia w sieci setki filmików z testami. Niektóre naprawdę robią wrażenie.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz