Dziewczyny zbliża się dzień chłopaka, macie prezent?

1 Reply

Libtech O nauce

Drogie Panie, już za dwa tygodnie swoje święto mają nasi panowie:) I bez względu na to czy mają osiemnaście, czy czterdzieści lat, warto pomyśleć o tym, by sprawić im małą przyjemność. Oni pamiętają o naszym święcie i każdego roku, 8 kwietnia, kobiety obdarowywane są kwiatami. Dzień chłopaka obchodzony jest na całym świecie. Co prawda w różnych miesiącach, ale i Brytyjki, Norweżki i Meksykanki obdarowują swoich ukochanych.

Lot paralotnią Kielce Zdjęcie 1

Źródło: katalogmarzen.pl

Lot paralotnią nad górami

Od dłuższego czasu zastanawiałam sie nad prezentem dla męża. Lubi piłkę nożną (jak typowy Polak), podróże, góry i adrenalinę. Co kupić??? Lubi jeszcze muzykę, coś wspominał o nowej płycie ulubionego zespołu, ale to mało oryginalny pomysł na prezent! Zaczęłam przeszukiwać internet i znalazłam lot paralotnią nad Górami Świętokrzyskimi. W bardzo dobrej cenie! To idealny prezent dla faceta, który lubi nieco adrenaliny:)

Podniebne doznania

Z tego, co się zorientowałam, wystarczy być pełnoletnim bądź posiadać zgodę rodziców, by poczuć się jak w raju. Świat z perspektywy paralotniarza, wygląda zupełnie inaczej niż z okna samolotu. Niezwykłe doznania na wielu płaszczyznach. Piękne góry, powiewający wiatr, a nad głową szeleszczące delikatnie skrzydło. Lot paralotnią pozwoli poczuć prawdziwą wolność i swobodę, jak niczym nieskrępowany ptak. Do tego oczywiście odpowiednia dawka adrenaliny. To wszystko wywoła niezwykle pozytywne uczucia w naszym mężczyźnie. Przez długi okres będzie czuł odprężenie, a uśmiech z jego twarzy prędko nie zniknie.

Lot paralotnią to sport dla ludzi w różnym wieku, dlatego będzie oryginalnym prezentem dla młodszych i starszych panów. Mam nadzieję, że skusicie się dziewczyny na niebanalny, tym razem, prezent dla swojego mężczyzny, bo naprawdę warto! Możecie też zdecydować się na lot we dwoje. To na pewno zbliży Was jeszcze bardziej do siebie. Życzę wszystkiego najlepszego wszystkim Panom i pełnego doznań świętowania:)

1 comment

Dodaj komentarz