Franczyza z małym kapitałem – kilka pomysłów

Comment

Libtech O rynku pracy
Pomysł na biznes

Franczyza, jak każdy biznes, wymaga wkładu własnego. Jeśli ktoś oferuje nam pomysł na biznes za 0 zł, to powinna zapalić nam się czerwona lampka! Franczyza to sprzedaż sprawdzonego na rynku planu biznesowego, a co za tym idzie nikt nam takiej wiedzy nie odda za darmo. Oto kilka sprawdzonych pomysłów, niewymagających dużego wkładu.

Sklep z używaną odzieżą

Sklep z odzieżą używaną

Źródło: http://odziezuzywanahurtownia.pl/

 Sklepy z używaną odzieżą cieszą się dużą popularnością i z pewnością nic w tej kwestii nie zmieni się przez najbliższe lata. Samo otworzenie i prowadzenie sklepu wymaga sprawdzonego planu działania, stąd lepiej dla początkującego przedsiębiorcy wejść we franczyzę. Koszt przystąpienia do sieci, to od 5 do 10 tys zł.

Bar szybkiej obsługi

W czasach, gdy ważna jest każda minuta, człowiek coraz częściej jada na mieście. Ma być smacznie, szybko i zdrowo. Franczyza w przypadku baru szybkiej obsługi to koszt od 15 tys zł.

Tłumacz

Tłumaczenia

Źródło: http://www.market.ba/

 

Głównym problemem osób kończących studia językowe o specjalizacji tłumaczenia, jest znalezienie klientów. Franczyza stanowi rozwiązanie tego problemu. Franczyzodawca sprzedaje nam nie tylko pomysł na biznes, ale dostęp do klientów. Koszt współpracy to ok 2000 zł. Bardzo dobry biznes dla znających języki obce.

Punkt Kasowy

Intratnym biznesem, który nie wymaga dużego wkładu własnego, są punkty kasowe. Wystarczy niewielka powierzchnia, by zacząć współpracę z jedną z sieci.

Franczyza w branży reklamowej

Za mniej niż 10 tys zł wejdziemy we franczyzę w branży reklamowej, przystępując np. do sprzedaży powierzchni reklamowej.

Jak dobrze wybierzesz, to dobrze zarobisz.

Źródło głównego obrazka: http://www.howtohacks.com.

Dodaj komentarz