Gdynia – szczęśliwi Polacy!

Comment

Libtech O reklamie

Czy wiecie w którym mieście żyje najwięcej szczęśliwych Polaków? Jeżeli myślicie, że to Kraków czy nasza piękna stolica to jesteście w błędzie. Okazuje się, że od kilku lat, pierwsze miejsce zajmuje nadmorskie, dosyć młode miasto czyli… Gdynia. Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego to właśnie tu czujemy się najszczęśliwsi, zapraszam do lektury.

Gdynia znajduje się na północy Polski nad samym morzem. To stosunkowo młode miasto wchodzące w skład Trójmiasta (z sąsiadującym Sopotem i Gdańskiem), które niegdyś było wioską rybacką. Obecnie jedno z najbardziej prężnie rozwijających się miast w kraju. Skąd bierze się pozytywna energia wśród mieszkańców Gdyni?

Z pewnością jednym z głównych powodów jest bliskość morza. Tak, gdynianie mogą cieszyć się widokiem morza Bałtyckiego cały rok na okrągło. Bezpośredni dostęp do piaszczystych plaż jest dużą zaletą. Co roku, na gdyńskich plażach spotykają się mieszkańcy i turyści by korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych. Gdynia ma również pasjonatów kąpieli zimowych. Z powodzeniem można dołączyć się do klubu morsów.

Warto również pamiętać, że Gdynia została uznana jako pierwsze miasto w Polsce, miastem inteligentnym. Certyfikat WCCD ISO 37120 otrzymały najlepiej rozwijające się miasta na świecie jak chociażby. Dubaj.

Gdynia to miasto, które może poszczycić się wieloma festiwalami, które co roku ściągają do siebie wielu turystów. Do najbardziej popularnych można zaliczać Festiwal Filmowy w Gdyni lub Open’er Festival.

Miasto ma wiele do zaoferowania dlatego nie czekaj, odwiedź Gdynię!

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz