Jadę do Anglii – jak szybko opanować podstawy angielskiego?

Comment

Libtech O nauce
Londyn

Ile masz czasu, by opanować podstawy angielskiego? Miesiąc, trzy, pół roku, rok? W zależności od tego wybieramy metodę nauki. W każdym przypadku najważniejsza jest systematyczność, ciągłe przebywanie z językiem i silna motywacja. Przy planowanym wyjeździe na Wyspy, nie powinno zabraknąć motywacji, by opanować podstawy angielskiego.

Wyjazd tuż tuż

Nauka angielskiego.

Źródło: http://chelny-week.ru/

Masz niewiele czasu i dodatkowo pewnie sporo spraw na głowie? Najlepszym i najszybszym sposobem na to, by opanować podstawy angielskiego będzie przyspieszony kurs online połączony z samodzielną nauką. Inną opcją są indywidualne zajęcia z nauczycielem angielskiego– kilka razy w tygodniu, do tego samodzielne powtórki oraz słuchanie rozmówek w wolnych chwilach. Pozwoli Ci to opanować podstawy angielskiego w miesiąc.

Gdy masz więcej niż trzy miesiące

Najlepszym rozwiązaniem będzie nauka angielskiego (sprawdź) w szkole językowej. Naukowcy niejednokrotnie już udowadniali, że człowiek szybciej przyswaja wiedzę oraz ma większą motywację, pracując w grupie. Podczas zajęć poznasz podstawy angielskiego, zaczniesz słuchać, rozumieć i mówić. Nauka angielskiego w szkołach to zazwyczaj połączenie zajęć w małych grupach z lekcjami indywidualnymi.

Zamierzasz wyjechać za rok?

Kurs angielskiego.

Źródło: http://www.tycoonsystem.com/

Jesteś w bardzo dobrej sytuacji, bo masz czas na to, by spokojnie nie tylko opanować podstawy angielskiego, ale komunikować się na dobrym poziomie- w dużej mierze zależy to od Twojego zaangażowania. Nauka angielskiego powinna odbywać się na wielu płaszczyznach. Nie tylko chodzisz na kurs, ale też w wolnych chwilach słuchasz rozmówek, oglądasz filmy anglojęzyczne czy czytasz prasę.

Nie wyjeżdżaj za granicę, bez znajomości podstaw języka. Dlatego jeśli planujesz wyjazd, to naukę zacznij już dziś.

Źródło głównego obrazka: http://moodle.zss-siemianowice.pl.

Dodaj komentarz