Jaka myjka ciśnieniowa?

Comment

O przemyśle i technologiach

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, które zdobywa coraz większą popularność wśród właścicieli domków jednorodzinnych i kierowców bo wbrew utartym stereotypom, myjki ciśnieniowe nie służą jedynie do mycia samochodów. Dlaczego warto skusić się na zakup profesjonalnej myjki? Zapraszam do lektury.

Myjki wysokociśnieniowe to najwyższa jakość. Poradzą sobie z brudnym pojazdem ale także z ogrodem czy brudną powierzchnią kamienną. Usuną mocne zabrudzenia i kurz. W przypadku samochodów to doskonała alternatywa dla myjni automatycznych. Są zaprojektowane w taki sposób by ich obsługa była intuicyjna, a zatem łatwa i szybka. Maksymalna wydajność czyszczenia sprawi, że używanie myjki ciśnieniowej stanie się czystą przyjemnością. Z jej pomocą umycie zabłoconego roweru zajmie co najwyżej kilka chwil.

Podczas wyboru myjki ciśnieniowej warto zwrócić uwagę na zużycie wody. Przykładowo, myjki wysokociśnieniowe Husqvarna zostały tak zaprojektowane by zużywać o około 80% mniej wody w porównaniu do standardowego węża ogrodowego. Równie istotna jest moc urządzenia. Im większa tym mocniejszy strumień i większa wydajność. Jednocześnie poleca się sprawdzone myjki, pewnych firm. Dzięki temu mamy pewność, że urządzenie będzie trwałe. Najlepsze myjki ciśnieniowe powinny być wyposażone w miejsce na akcesoria. Atutem będzie także spust, który nie wymaga użycia dużej siły co mogłoby być bolesne na dłuższą metę.

Ceny profesjonalnych myjek ciśnieniowych zaczynają się już od około 580,00 zł. Jest to uzależnione od mocy urządzenia. Im więcej barów tym droższa myjka.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz