Magia Opene’ra!

Comment

Libtech

Mamy czerwiec, a co za tym idzie, już za miesiąc ruszy jeden z największych festiwali muzycznych w Europie – Open’er Festival 2018. Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego warto wybrać się na to wydarzenie, zachęcam do lektury.

Open’er Festival odbywa się co roku w jednym z najpiękniejszych nadmorskich miast Polski, w Gdyni. To duże wydarzenie muzyczne bowiem można zobaczyć największe gwiazdy w jednym miejscu. Nie wiem czy wiecie ale festiwal ma już dziesięć lat. Przez te wszystkie lata staje się coraz bardziej popularny i co roku Gdynię odwiedza coraz więcej fanów muzyki.

Open’er Festival ma swoje miejsce na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Bawić się można na niebywale dużym terenie bo impreza obywa się na 3 ha! Open’er trwa aż cztery dni. Codziennie na kilku scenach gra wielu znanych muzyków z zagranicy i Polski. Na głównych scenach grają największe gwiazdy jak np. Florence and The Machine lub wokalista Pearl Jam – Eddie Veder. Przez lata festiwal gościł wiele największych nazwisk sceny muzycznej na świecie.

Największą zaletą Open’era jest otwarta przestrzeń. Zabawa do rana pod gołym niebiem w towarzystwie uśmiechniętych fanów muzyki budzi niesamowicie pozytywne emocje. Warto również wiedzieć, że na terenie festiwalu jest specjalnie przeznaczony teren na namioty i campingi. Za dodatkową opłatą można spędzić na miejscu całe cztery dni. Podczas festiwalu można nie tylko posłuchać muzyki ale także dobrze zjeść czy zobaczyć pokaz mody. Co roku jest coraz więcej chętnych by zaprezentować swoje usługi.

Open’er Festival 2018 odbędzie się od 4 do 7 lipca.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz