Nauka angielskiego zagranicą – łatwiej?

Comment

Libtech O nauce
Londyn

Nauka angielskiego i każdego innego języka zagranicą, uznawana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów na opanowanie języka. Dlatego jeśli możesz połączyć pracę zagranicą z nauką języka, to bardzo dobre rozwiązanie.

Uczysz się bo nie masz wyjścia

Nauka angielskiego.

Źródło: ideazhunter.ru.

W sklepie, na ulicy, na przystanku, w pracy, wszędzie otacza Cie obcy język. Łapiesz słówka, wymowę, akcent. Nawet jeśli nie chcesz się uczyć, to w głowie dużo pozostaje. Jesteś zmuszony do posługiwania się językiem, choćby prostymi słowami na początku, czy to w sklepie czy pytając o drogę. Z czasem większość Polaków wpisuje w wyszukiwarkę english course, a w krajach anglojęzycznych kursów językowych dla obcokrajowców nie brakuje. Nauka angielskiego zagranicą to możliwość szybszego opanowania języka. W Polsce poszukujesz motywacji, tam motywację masz na każdym kroku, bo musisz komunikować się z ludźmi!

Ile kosztuje kurs w Anglii?

Nauka angielskiego.

Źródło: info.wyborcza.pl.

Koszt english lessons zależy od tego, jaką wybierzesz szkołę, czy jest to kurs standardowy, przyspieszony, jaki poziom, jakiej wielkości grupy itd. Do wyboru również szeroki wachlarz kursów specjalistycznych, od angielskiego w biznesie, przez turystykę po prawo. Przykładowo kurs standard, 20 lekcji w tygodniu, to koszt 120 funtów za tydzień (lekcja trwa 40 minut). Specjalistyczny kurs angielskiego w finansach (28 godzin lekcyjnych, rozłożone na cztery tygodnie) to koszt ok 900 funtów. Nauka angielskiego zagranicą, zarówno od podstaw jak i podnoszenie kompetencji językowych w różnych dziedzinach, zwiększa szansę na lepszą pracę tam i w Polsce. 

Nauka angielskiego zagranicą to bardzo dobry pomysł, jeśli tylko mamy taką możliwość. 

Źródło głównego obrazka: szczecin.ei.edu.pl.

Dodaj komentarz