Nowoczesna łazienka – od czego zacząć remont?

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach
Łazienka

Łazienka, obok kuchni, to pomieszczenie w domu, bez którego życie jest bardzo utrudnione. Dlatego remont najlepiej zrobić w sposób przemyślany i zaplanowany od początku do końca. Nim zacznie się remont łazienki i kupimy materiały budowlane, najpierw projekt. 

Nowoczesna łazienka.

Źródło: bloglovin.com.

Nowoczesna łazienka- minimalizm i prostota

W łazience duże znaczenie ma światło. Pomieszczenie bez okien rozjaśnisz lustrami, odpowiednimi kaflami i dodatkami. Nowoczesna łazienka jest przestronna, harmonijna, poszczególne akcesoria łazienkowe nie są dziełem przypadku. Bez względu na to w jakim stylu będzie zaaranżowane pomieszczenie, nowoczesna łazienka jest minimalistyczna i prosta w swej formie. Ceramika sanitarna cechuje się regularną, prostą linią. Nowoczesna łazienka odchodzi od przyjętych schematów, coraz częściej pojawiają się kolorowe umywalki, które podkreślają kafle na ścianie. Wszystko powinno być dobrane z wyczuciem.

Technologia w łazience

Łazienka.

Źródło: pl.pinterest.com.

Funkcjonalizm, łatwość użytkowania i zastosowanie na co dzień. Nowoczesne technologie warto wykorzystać w łazience. Kabina z powłoką, którą wystarczy spłukać wodą i jest czysta, bidet, toaleta myjąca, wanna z jacuzzi. Nowoczesna łazienka to zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Łazienkę remontujemy raz na kilka, kilkanaście lat, dlatego jej projekt koniecznie trzeba przemyśleć. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z dostępnych w sieci projektów czy jeśli dysponujemy większą gotówką, współpraca z projektantem. Mając projekt, można działać. Na początek przejrzyj gdzie są najtańsze materiały budowlane oraz wyposażenie łazienek. 

Remont łazienki to koszt od 10 tys zł, w przypadku małych łazienek i prostych projektów. W koszt wliczone materiały, ekipa budowlana, a nawet projekt- niektóre firmy wykonują go za darmo, gdy zdecydujesz się na ich usługi.

Źródło głównego obrazka: homebook.pl.

Dodaj komentarz