Nowoczesna technologia buduje wizerunek w biznesie?

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach O rynku pracy
Mężczyzna

Ile kosztuje wizerunek w biznesie? Kilka sekund tyle podobno wystarczy, by zrobić na kimś dobre wrażenie bądź pozostawić niesmak. Wizerunek w biznesie zarówno przedsiębiorcy jak i firmy jest bardzo ważny.

Z piwnicy na salony

Przykładów, gdzie firmy zaczynały w małych, obskurnych piwnicach, pławiąc się teraz w luksusie jest sporo. Z pewnością pomysł na biznes, głowa na karku, przedsiębiorczość, kreatywność to kluczowe elementy sukcesu. Nie da się jednak ukryć, że nowinki techniczne nie tylko wpływają na wizerunek, ale też ułatwiają pracę.

Smarwatch.

Źródło: pl.pinterest.com.

Technologia kształtuje wizerunek w biznesie

Designerski smartfon, tablet, laptop, gadżety typu smartwatch budują wizerunek w biznesie. Mogą być bardzo pomocne. Liczy się nie tylko dress code, ale i dodatki, bo to one budują całość. Wyobrażasz sobie markowe, świetnie skrojone ciuchy i mało funkcjonalny telefon bądź inny sprzęt? Zazwyczaj wchodząc z kimś we współpracę, zwracamy uwagę nie tylko jak wygląda, ale jakimi rzeczami się otacza.

Innowacyjność się opłaca

Technologia a wizerunek w biznesie.

Źródło: ladybusiness.pl.

Za nią zazwyczaj idzie funkcjonalność, szybkość działania, profesjonalizm. Wchodząc do jakiejkolwiek firmy patrzymy na wystrój, oczekujemy szybkości załatwienia sprawy. Innowacyjne rozwiązania technologiczne również w tym obszarze mocno wpływają na wizerunek w biznesie. Nowoczesne technologie mają znaczenie przy komunikacji z klientem. Poza tym technologia, innowacyjne rozwiązania, zdecydowanie ułatwiają kreowanie wizerunku w biznesie, tworzenie pozytywnego obrazu marki. To wszystko przekłada się na rozwój.

Z tych kilku powodów nie warto na niej oszczędzać. 

Źródło głównego obrazka: managerplus.pl.

Dodaj komentarz