Nowoczesne mieszkania w stolicy

Comment

Libtech
Mieszkania pod klucz w Warszawie

Warszawa w przeciągu ostatnich kilkunastu lat bardzo się zmieniła. Kilka dni temu miałam możliwość ją odwiedzić, co prawda byłam w niej jedynie przez chwilę, ale wystarczyło by poczuć powiew nowoczesności. Faktem jest, że jest jeszcze sporo do zrobienia i dużo wyzwań dla nowego prezydenta, a może starego? Ale nie o polityce, a o rynku mieszkaniowym zamierzam pisać:)

Komfortowe mieszkania

W podróż do Warszawy wybrałam się z kuzynem, który zamierza na stałe przeprowadzić się do stolicy, z jednej z małopolskich wsi. Brak pracy na wsi i ciągła rozłąka z rodziną, to bolączka wielu rodzin mieszkających na terenach wiejskich, stąd co jakiś czas poruszam ten temat. A swoją drogą szkoda, że pendolino jeszcze nie jeździ, bo chciałam je przetestować, choć mam pewne obawy, bo widziałam jak tory składają;) Wracając do tematu, odwiedziliśmy nowe osiedla na Wilanowie i powiem szczerze jestem zachwycona. Nowoczesna architektura, wszystko wykończone w najdrobniejszych szczegółach, idealnie przemyślane. Do wyboru w Warszawie jest wiele mieszkań w bardziej kameralnych kompleksach, a i nieco większych. Blisko komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia i oczywiście zieleni.

Najważniejsza cena

Ach gdyby można było nie liczyć się z pieniędzmi, to chyba dziś sprzedaję swoje M i wyprowadzam się do stolicy:) Ale trzyma mnie praca i obowiązki;/ Ceny są bardzo zróżnicowane, bo za metr kwadratowy zapłacimy od około 4000 zł. Cena zależy od wielu czynników, między innymi lokalizacji, piętra, na którym jest mieszkanie itd. Można skorzystać z ofert promocyjnych, zawsze coś zaoszczędzimy.

Nowoczesność powstałych w stolicy osiedli, idzie w parze z bezpieczeństwem. Mieszkania pod klucz, nie wymagają od nas nic więcej jak tylko przeprowadzki. 

Dodaj komentarz