O firmie Philipiak – gotuj smacznie i dbaj o zdrowie

Comment

O przemyśle i technologiach O reklamie
O firmie Philipiak można powiedzieć wiele dobrego zarówno pod względem wygody, jak i desingu naczyń

Dla jednych prawdziwą pasją, dla innych niezbyt przyjemnym obowiązkiem domowym – gotowanie, niezależnie od tego czy je lubimy, czy nie, stanowi nieodłączny element życia rodzinnego. Choć tempo życia sprawia, że wspólne, rodzinne posiłki przy dużym stole należą do rzadkości, chcemy zwracać szczególną uwagę na to, co i jak gotujemy. Już od dawna wiadomo bowiem, że sposób odżywiania ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Firma Philipiak znana w naszym kraju z produkcji i dystrybucji garnków wysokiej jakości robi wiele dla promocji zdrowego stylu życia. Co konkretnie?

Firma Philipiak – początki jej działalności w Polsce

Marka Philipiak pojawiła się w Polsce w 2001 roku, na skutek współpracy włoskiego założyciela Fulvia Garavagliego i polskich partnerów biznesowych. Odtąd także w naszym kraju pojawiły się wysokiej klasy garnki i naczynia wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej. I tak z małego rodzinnego biznesu na obrzeżach włoskiego Neapolu powstała prężnie działająca, międzynarodowa firma, zmieniająca spojrzenie ludzi na świat kuchni i gotowanie. Można śmiało powiedzieć, że firma Philipiak stała się liderem na europejskim rynku ekskluzywnych naczyń i garnków.

O firmie Philipiak świadczy smak Twoich dań!

Garnki Philipiak tworzone są z myślą o osobach, które pragną gotować zdrowo, lekko i smacznie dla całej rodziny. Sposób ich wykonania oraz właściwości znacząco ułatwiają smażenie bez tłuszczu, gotowanie w małej ilości wody oraz bez użycia soli. Wszystko to sprawia, że posiłki nie tracą cennych wartości odżywczych, są lekkostrawne i niskokaloryczne oraz zachowują naturalny smak, zapach i kolor. Jednocześnie skutecznie chronią przed przypalaniem lub rozgotowaniem potraw dzięki akutermicznemu dnu i powłoce non-stick na patelniach. Oprócz produkcji i sprzedaży akcesoriów kuchennych, marka Philipiak posiada też pewną misję, którą stara się konsekwentnie realizować. Celem jest pokazanie, jak zdrowe żywienie oraz dbanie o siebie każdego dnia może wpłynąć na jakość życia, stan zdrowia, samopoczucie oraz wygląd. Marka posiada swoich ambasadorów, którzy znani są z zamiłowania do dobrej, zdrowej kuchni, aktywności fizycznej i dbania o zdrowie, posiadają też specjalistyczną wiedzę z zakresu żywienia. Te osoby regularnie spotykają się w ramach cyklu Obiadów Czwartkowych.

Garnki Philipiak - i gotujesz z uśmiechem!

Obiady Czwartkowe – promocja zdrowego stylu życia

Obiady Czwartkowe to spotkania ambasadorów marki Philipiak żywo zainteresowanych wiedzą z zakresu zdrowego odżywiania, higieny psychicznej i dbania o sylwetkę. Wśród gości znajdują się także specjaliści z wymienionych dziedzin, którzy czuwają nad merytoryczną stroną takich spotkań. Clue programu to oczywiście przygotowywanie i degustacja pysznych posiłków przyrządzanych przez Karola Okrasę, oczywiście przy pomocy garnków Philipiak. Spotkania mają bardzo ekskluzywny charakter, gdyż odbywają się w najbardziej luksusowych, warszawskich restauracjach. Mimo to uwaga zebranych skupiona jest na ważnych kwestiach, a oprócz tego każdemu Obiadowi Czwartkowemu przyświeca szczytny cel charytatywny. Goście składają swoje autografy na różnych przedmiotach oddanych na lisytację, a zebrane środki ze sprzedaży przekazywane są dla fundacji.

Dodaj komentarz