Oszczędna Młodsza Skoda Fabia – co nowego na pokładzie?

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach

W ostatnich latach stawiamy na minimalizm. Mały samochód, małe mieszkanie, oszczędnie, praktycznie i funkcjonalnie. Dziś słów kilka o nowoczesnych technologiach, które umilają czas podczas prowadzenia, ale nie tylko bo wpływają na komfort prowadzenia samochodu, dobrym przykładem Młodsza Skoda Fabia.

SmartGate – kontroluj wydajność samochodu

Funkcja bardzo przydatna, szczególnie młodym kierowcom, ale też starsi stażem na niej skorzystają. Funkcja umożliwia przesyłanie danych dotyczących samochodu na urządzenie mobilne, smartfon, tablet. Przydatne informacje, dotyczące m. in. spalania, osiągów, a także informacje serwisowe. Dzięki niej zdecydowanie mamy wpływ na wydajność samochodu, z łatwością można nauczyć się płynnej, oszczędnej jazdy. A informacje serwisowe dotyczące samochodu mają jeszcze większe znaczenie, przynajmniej dla mnie:)

Kessy i system Start Stop

Na forach często można spotkać pytanie czy warto zamawiać auto z systemem Kessy? Niewątpliwie to duże ułatwienie na co dzień. Bezkluczykowy dostęp to zwyczajnie wygoda dla użytkownika. Dlatego jeśli myślimy o zakupie nowego samochodu, to warto zainwestować Kessy. Dla zainteresowanych nowa Skoda Fabia ma taką opcję. System Start Stop to przede wszystkim oszczędność i ekologia. Połączenie ekonomicznej jazdy z nim przynosi realne oszczędności, wg szacunków producentów, o czym pisałam kilka dni temu, nawet 15%.

Multimedialna SKoda Fabia

Skoda Fabia.

Źródło: skoda-auto.pl.

Oprócz tego, że wizualnie bardzo mi się podoba, to środek pod względem nowoczesnych technologii jest rewelacyjny. Wygodne w sterowaniu dotykowe radio i doskonała jakość dźwięku. Szybka integracja auta ze smartfonem dzięki MirroLink- szczególnie przydatne jak korzystamy z nawigacji, bo można to robić z pozycji smartfona.

Cóż więcej dodać, przyjemność jazdy takim samochodem na co dzień jest niewątpliwa. 

Dodaj komentarz