Philipiak – marka dbająca o nasz zdrowy styl życia

Comment

Libtech

Marka Philipiak to dobrze znany na polskim rynku producent sprzętu i akcesoriów do gotowania. Jego produktu cieszą się sporym uznaniem nie tylko dlatego, że są wyjątkowo trwałe. Dlaczego jeszcze warto zaufać marce Philipiak i co warto o niej wiedzieć?

Philipiak Milano – kilka słów o firmie

Historia firmy sięga roku 2001, kiedy to włoski wytwórca naczyń kuchennych nawiązał współpracę z polskimi partnerami biznesowymi. W efekcie powstało przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, którego znakiem rozpoznawczym stały się: luksus i wysoka jakość. Do dziś stanowią one wyróżnik tej marki.

Czym wyróżnia się marka Philipiak?

Trwałość, wysoka jakość oraz dbałość o zdrowie użytkowników to główne cechy, które wyróżniają markę Philipiak na tle konkurencji.

Produkty od Philipiaka to synonim wyjątkowej trwałości. Producent używa do ich wytwarzania dobrych jakościowo materiałów jak na przykład stal szlachetna. Użytkownicy podkreślają również, że są wyposażone w praktyczne udogodnienia. Philipiak przywiązuje też sporą wagę do estetyki wykonania produktów. W ten sposób do rąk klientów trafiają produkty ekskluzywne: eleganckie i gustowne. Jednak to nie wszystko. Philipiak stawia na bezpośredni kontakt z klientem, dzięki czemu ma szansę lepiej przyjrzeć się jego potrzebom. To dobra praktyka, która owocuje zwiększonym zaufaniem ze strony użytkowników. Sprzedawca mniej anonimowy staje się bardziej wiarygodny. Marka skupia się również na promocji zdrowego stylu życia. Organizuje w tym celu nie tylko pokazy, ale także różnego rodzaju degustacje z udziałem znanych osób i specjalistów w dziedzinie żywienia czy gotowania. Philipiak bierze też udział w akcjach charytatywnych i prospołecznych. Wpływa to korzystnie na wizerunek marki i jest sposobem na skuteczną pomoc najbardziej potrzebującym.

Dlaczego warto inwestować w sprzęt od Philipiaka?

Naczynia marki Philipiak sprawiają, że zdrowe gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością nawet dla mniej wprawnych kucharzy.

Mając do wyboru garnek od Philipiaka a taki sam od mniej znanego producenta, warto postawić na tego pierwszego. Mimo że Philipiak jest dość drogi, to możemy być pewni, że to właściwa inwestycja. Dlaczego? Po pierwsze – w cenie otrzymujemy trwałość na lata. To pozwala obniżyć koszta ponoszone przy wymianie innych szybko zużywających się naczyń. Po drugie – naczynia od Philipiaka, jak na przykład ten oto szybkowar, pozwalają na proste przygotowywanie zdrowych potraw. Z tym zadaniem poradzi sobie nawet mniej wprawny kucharz. Warto podkreślić, że akcesoria do gotowania od tego producenta cechuje wielofunkcyjność. W ten sposób zaoszczędzimy zarówno pieniądze na zakup kilku urządzeń, jak i miejsce w kuchni. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii przy produkcji otrzymujemy też naczynia, z których korzystanie ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania materiały, z jakich zostały wykonane, nie będą wchodziły w reakcje z żywnością.

Dodaj komentarz