Podróżowanie z klasą

Comment

Libtech

Podróżowanie z klasą. Tak, od niedawna nie wystarczy, że spakujesz walizkę, wskoczysz w wygodne, rozciągnięte dżinsy i zarzucisz luźną kurtkę! Podróżować należy tak jakbyś szła po wybiegu mody. Obowiązują zasady, których należy się trzymać by być stylową trendsetterką.

Stylowy casual

  • Stawiamy na wygodne ale jednocześnie ciekawe stylizacje. Najlepiej połączenie kaszmirowych spodni z białym, luźnym tshirtem, grubym, wełnianym szalem i eleganckim płaszczem. Łączymy styl sportowy z eleganckim.
  • Buty na zasadzie kontrastu. Jeżeli stylówka jest luźna, wybieramy ciekawe, eleganckie botki na obcasie. Najważniejsze by były przełamaniem całego outfitu. Wzorem do naśladowania jest Kim Kardashian, Marianna Hewitt czy Olivia Palermo.
  • Ostatnimi czasy, bardzo modne stały się… bagaże. Tak, zapominamy o zwykłych walizkach, które są duże i wygodne. Najlepiej by bagaż był od znanego projektanta ale jeżeli nie stać was na tak drogą wersję, polecam sprawdzić oferty popularnych sieciówek. Może być kolorowo, wzorzyście i ekstrawagancko. Najważniejsze by było cię widać, z daleka ;).

No i na koniec nie zapominajmy o gadżetach, które sprawią, że podróż będzie nie tylko stylowa ale także ciekawa. Komputery przenośne, e-booki czy gigantyczne smartfony, które pełnią rolę urządzenia wielofunkcyjnego. To wszystko sprawi, że podróżowanie stanie się szybkie i przyjemne. Oglądanie ulubionego serialu podczas podróży czy zanurzenie się w genialnej lekturze sprawi, że zanim się nie obejrzysz, dotrzesz do celu w genialnym nastroju!

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz