Pożyczka przez internet – tańsza?

Comment

Libtech O rynku pracy
Pożyczki online

Pamiętam, gdy dostałam swoje pierwsze dane do logowania się online do rachunku bankowego. Przez kilka godzin ustalałam hasło:) Dziś założenie konta nie wymaga już nawet wyjścia z domu. Podobnie z pożyczkami. Kolejki w banku? Nie dla ludzi nowoczesnych, korzystających z osiągnięć techniki! Pożyczenie pieniędzy chyba nigdy nie było tak proste. Minimum formalności i minimum wysiłku z naszej strony.

szybka pożyczka

Źródło: gigainzert.sk

Siedem dni w tygodniu

Tak, to fakt, firmy udzielające szybkich pożyczek online pracują i w soboty, i w niedziele, a wszystko po to, by klient mógł realizować swoje potrzeby, gdy się pojawiają. Na rozpatrzenie wniosku czeka się kilka minut. A jeśli mamy rachunek w tym samym banku co pożyczkodawca, to pieniądze na koncie są faktycznie w 15 minut. Wszystkie formalności załatwiamy bez wychodzenia z domu. Czyż to nie fantastyczne? Pozostaje jednak pytanie: ile to wszystko kosztuje?

Pierwsza pożyczka może być za darmo

Pożyczka przez internet w 15 minut wcale nie musi nas kosztować nic ponad to, co pożyczyliśmy. Może widzieliśmy reklamę w TV bądź na bilbordzie, ale nie wierzymy w to? Przecież nikt nie daje nic za darmo. Sprawdziłam i potwierdzam pierwsza pożyczka nawet w kwocie 1400 zł (Vivus) jest darmowa, nie ma ukrytych kosztów i kruczków w umowie. Udzielana maksymalnie na okres 30 dni. W banku nie znajdziemy atrakcyjniejszej oferty. Jeśli potrzebujemy pieniędzy na już i na krótki okres, to szybkie pożyczki przez internet, szczególnie te darmowe, powinny nas zainteresować.

Więcej na ten temat na: https://www.vivus.pl/

Dodaj komentarz