Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – dlaczego warto je mieć?

Comment

Libtech
Lekarz

W ostatnim czasie na własnej skórze przekonałam się jak ważne jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Póki człowiek jest zdrowy, nie musi korzystać z pomocy lekarzy, póty nie zdaje sobie sprawy jak jest ono cenne. Dopadła mnie nieprzyjemna grypa, a po niej powikłania. Oczekiwanie do niektórych specjalistów to miesiące, więc zaczęłam chodzić prywatnie, i tak stówka za stówką i jeszcze kilka na badania, uzbierało się kilkaset złotych.

Co daje ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne.

Źródło: sherpafinanciero.com.

Nieco posiedziałam w temacie, bo kolejny raz nie zamierzam narażać się na tak wysokie koszty leczenia. Żeby była jasność, mogę korzystać z usług w ramach NFZ, jednak czekanie parę miesięcy w najlepszej opcji, to zły pomysł. W ramach Funduszu można korzystać z porad w obszarze lekarza rodzinnego czy lekarzy, gdzie kolejki nie sięgają miesięcy. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne (zobacz) to dostęp do różnych specjalistów. Kobiety, które zastanawiają się nad potomstwem, powinny jak najszybciej o tym pomyśleć. Wykupienie ubezpieczenia w odpowiednim wariancie to pełna opieka w trakcie ciąży, bez ponoszenia ogromnych kosztów. Bez nerwów, stresu, szukania dobrego ginekologa. Coraz częściej ciąże prowadzone są pod okiem doświadczonego lekarza prywatnego. By uniknąć tych kosztów, wystarczy wykupić odpowiednie ubezpieczenie.

Służba zdrowia.

Źródło: indiamart.com.

Korzystaj z nowoczesnych placówek

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to nie tylko wizyta umówiona w krótkim czasie u większości specjalistów, ale możliwość korzystania z tego co posiadają nowoczesne placówki medyczne. Profesjonalna obsługa, możliwość wykonania badań i szybka diagnostyka to otrzymujemy w pakiecie z ubezpieczeniem.

Ja zabezpieczyłam się na przyszłość, bo nie chcę znów ponosić tak wysokich kosztów leczenia, nie stać mnie na to! Ponadto chcę mieć dostęp do różnych lekarzy, kiedy tego potrzebuję, a nie kiedy oni będą mieli wolne miejsce.

Źródło głównego obrazka: manomedicina.lt.

Dodaj komentarz