Brakuje kilkaset złotych na kolonie dla dziecka? – Pomocna mała pożyczka

Comment

Libtech
Wakacje

Nauka samodzielności, odpowiedzialności i umiejętność odnalezienia się w nowym środowisku to tylko niektóre zalety kolonii czy obozów. Dla dziecka to prawdziwa moc atrakcji, odpoczynek i nagroda za cały rok trudów.

Korzyści dla rodziców i dzieci

Dzieci

Źródło: http://dobroe-crimea.ru/

W tym samym okresie rodzice również mogą wyjechać na urlop, spędzić chwile z dala od codziennych obowiązków, nie martwiąc się o pociechy, które są pod dobrą opieką. Organizatorzy letnich kolonii oferują kolonie już dla dzieci pięcioletnich. Ceny zależą od rodzaju kolonii, miejsca wypoczynku, przewidzianych atrakcji. Zdarza się, że w domowym budżecie brakuje kilkuset złotych na kieszonkowe dla dziecka czy też na drobne zakupy przed wyjazdem na wczasy, bo zawsze trzeba uzupełnić garderobę. Wśród moich znajomych, i jak się okazuje wśród coraz większej liczby Polaków, wsparciem jest mała pożyczka. Kiedyś pożyczało się od rodziny, dziś wygodniej pożycza się przez internet.

Pieniądze

Źródło: http://lublin.gazeta.pl/

Praca na czarno to nie problem

Firmy prywatne oferują pożyczki dla bezrobotnych (sprawdź), co oznacza, że nie wymagają zaświadczeń od pracodawcy. Skierowane są do wszystkich, którzy posiadają źródło dochodu. Oczywiście nie można liczyć na dużą kwotą, bo zazwyczaj jest to mała pożyczka, ale jest pomocna, gdy brakuje kilkaset złotych, by dołożyć dziecku do wakacyjnego wyjazdu.

Pożyczka pójdzie w zapomnienie, wspomnienia zostaną

Nie tylko wspomnienia, bo również umiejętności, które dziecko wykorzysta na co dzień. Obecnie rodzice już coraz rzadziej pytają czy warto wysyłać małe dzieci na kolonie, częściej zastanawiają się która pożyczka będzie lepszym rozwiązaniem.

Źródło głównego obrazka: http://polki.pl.

Dodaj komentarz