Ford Ka forum – poczytaj o niezawodnym aucie

Comment

O przemyśle i technologiach

O Fordzie Ka pisałam już wielokrotnie. To samochód, który zaskakuje i nie ma co się dziwić. Jego małe gabaryty przy maksymalnie dobrych osiągach powodują, że staje się najlepszą opcją dla wszystkich mieszczuchów. Pozwólcie, że przedstawię wam jego najlepsze cechy. Udanej lektury!

Ford Ka – najważniejsze zalety

Linia nadwozia Forda Ka została zaprojektowana w taki sposób, by auto było jak najbardziej zwinne i łatwe w prowadzeniu. Małe, dynamiczne autko to marzenie każdego kierowcy, który jest skazany na poruszanie się po zatłoczonych ulicach miasta. Ford Ka to nie tylko piękna sylwetka, to także kombinacja nowoczesnych technologii dzięki którym, samochód gubi konkurencję.

Tempomat

Stała prędkość z systemem ograniczania prędkości pozwala na maksymalnie swobodną i płynną jazdę. Dodatkowo należy pamiętać, że dzięki tej technologii możemy cieszyć się jeszcze bardziej oszczędną jazdą.

Czujniki parkowania tyłem

Kolejne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w zatłoczonych uliczkach w centrum miasta. Dzięki wbudowanym czujnikom zaparkujesz wszędzie tam, gdzie będziesz miał ochotę bez stresu, że zarysujesz drzwi sąsiada.

HLA

Hill Launch Assist to nic innego jak układ ułatwiający ruszanie pod górkę. HLA w samochodach Forda to idealne rozwiązanie dla wszystkich kierowców! Także tych z dużym doświadczeniem. Pewnie się zastanawiacie jak działa? W momencie, kiedy kierowca zwalnia pedał hamulca (samochód stoi), układ HLA hamuje koła. W ten sposób kierowca ma wystarczająco dużo czasu na to, by przenieść nogę z hamulca na pedał gazu bez niepotrzebnego stresu.

Ford Ka forum – warto tu zajrzeć

Jak sami widzicie, nie ma się co dziwić, że ulubionym samochodem mieszczuchów w Polsce jest właśnie to auto. Jeśli chcecie się przekonać, jak oceniają go użytkownicy, koniecznie zajrzyjcie na Ford Ka forum. To także doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą się poradzić, mają problem lub zwyczajnie potrzebują kogoś, kto przekona ich do zakupu. W końcu nikt tak dobrze nie zna samochodu, jak jego właściciel. A Ford Ka forum to miejsce, gdzie miłośnicy marki chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Źródło zdjęć: google.com

Dodaj komentarz