Gotujemy

Comment

O przemyśle i technologiach

Wybór kompletu garnków to wbrew pozorom wcale nie taki łatwy zakup. Na rynku znajdziemy bogatą ofertę przez co trudno się zdecydować. Stal nierdzewna, aluminum, żeliwo, a może ceramika? Jest kilka zasad, którymi należy się kierować podczas wyboru dobrych garnków, które posłużą nam przez lata i będzie to podejście „z drugiej strony”! Zapraszam do lektury.

Sprawdzona firma

Wbrew pozorom, marka naczyń, ma znaczenie. Lata doświadczenia i praktyki są tak samo ważne jak to z jakiego materiału zostały wykonane garnki. Tylko wieloletni producent będzie wiedział jak stworzyć naczynia i akcesoria kuchenne, które sprawią, że gotowanie stanie się czystą przyjemnością przez długie lata. Idealnym przykładem jest Philipiak Milano, który swoje pierwsze kroki stawiał w 1947 roku.

Gwarancja

Naczynia najwyższej klasy najczęściej są objęte wieloletnią gwarancją, a to świadczy o jakości.

Popularność

Wbrew pozorom, popularność produktu jest odzwierciedleniem jego klasy. Najlepsze zdobywają uznanie w ekspresowym tempie, a wówczas niepotrzebna jest najdroższa reklama świata. Jeżeli jednak reklamą zajmują się znane gwiazdy, wzrasta wiarygodność produktu. O ile jest to jedna czy dwie osoby, nie mamy pewności jeżeli jednak jest to co najmniej kilka osób, mamy pewność, że mamy do czynienia z produktami najwyższej jakości.

Wykonanie

Na końcu najbardziej oczywiste czyli materiały oraz jakość wykonania. W zależności od potrzeb wybieramy garnki ze stali chirurgicznej, na płytę indukcyjną lub kuchnię gazową. To kwestie indywidualne, które najlepiej skonsultować z ekspertem.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz