Idealny samochód? Sprawdź na Ford Ka forum

Comment

O przemyśle i technologiach

Ford Ka to samochód, który spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców. Wspaniale się prezentuje, występuje w kilku wersjach (Ka, Ka+ i Ka+ Active) i ma genialne osiągi. Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego warto wybrać się nim na jazdę próbną, zapraszam do lektury. Możecie też zajrzeć na Ford Ka forum.

Ford Ka – dlaczego jest taki wyjątkowy?

Ford Ka jest szybki, zwinny i banalnie prosty w prowadzeniu, co jest jego dużą zaletą. Można by pomyśleć, że w dzisiejszych czasach łatwość w prowadzeniu powinna być standardem, jednak niestety tak nie jest. Dopiero odpowiednia konstrukcja pojazdu w połączeniu z innowacyjnymi technologiami, zapewni doskonałą zwinność, o czym wiedzą projektanci teamu Ford.

Jest wiele systemów i rozwiązań, które zostały użyte by auto spełniło wszystkie wymagania. Możemy do nich zaliczyć np. EPAS czyli zaawansowany układ elektronicznego wspomagania kierownicy, który potrafi dostosować się do prędkości z jaką porusza się samochód. Wspaniała funkcja, którą docenią wszystkie mieszczuchy 😉

Inną funkcją, która doskonale sprawdza się w trasie to inteligentny tempomat, który ma dodatkową funkcję ograniczania prędkości, która chroni nas przed przekroczeniem prędkości, a tym samym dba o nasz portfel.

Ford Ka łączy w sobie wiele innowacyjnych technologii o których można by pisać godzinami. Wszystkie można dostosować pod swój styl jazdy. Jest przestronny, dzięki czemu bez trudu pomieści pięć osób. Z pewnością warto wybrać się na jazdę próbną by przekonać się o niekończących się zaletach.

Ford Ka forum – miejsce dla miłośników

Jeżeli jednak nadal was to nie przekonuje, zachęcam by poszukać informacji w sieci, wpisując w wyszukiwarkę: Ford Ka forum. Tam znajdziecie wiele informacji od obecnych użytkowników tego samochodu. Członkowie społeczności wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, doradzają sobie i pomagają wybrać najlepszy model pojazdu. To świetne miejsce także dla tych, którzy dopiero planują zakup nowego Forda. W końcu nikt tak nie doradzi (albo odradzi) jak osoby, które z samochodem mają do czynienia na co dzień.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.