Inteligentny samochód?

Comment

O przemyśle i technologiach

Nowy Ford S-Max to samochód, który został stworzony z myślą o rodzinie jednak jest totalnym przeciwieństwem typowych, rodzinnych pojazdów o nudnym designie. Ma w sobie to coś co sprawia, że kierowcy (nawet single) chcą go mieć ;). Sprawdźcie dlaczego warto zaparkować Forda S-Max w swoim garażu!

Jak w przypadku wszystkich modeli Forda, S-Max został wyposażony w innowacyjne technologie, dzięki którym komfort jazdy jest na najwyższym poziomie. Nowoczesne rozwiązanie AWD czyli inteligentny napęd ba wszystkie koła, zapewnia doskonałą przyczepność oraz kierowalność pojazdu.

Nowy S Max został zaprojektowany w taki sposób by każdy kierowca mógł dostosować wnętrze do indywidualnych potrzeb. Funkcjonalność siedzeń pozwala na modyfikację przestrzeni. Drugi i trzeci rząd foteli jest składany dzięki czemu fotele mogą być ustawiane w różnych konfiguracjach. Niezależnie od tego czy kierowca ma siedmioosobową rodzinę czy sprzęt do golfa, wszystko znajdzie swoje miejsce.

Niezaprzeczalnym atutem nowego Forda jest panoramiczny dach schowany pod sterowaną elektronicznie, roletą. Maksymalnie doświetlone wnętrze sprawi wrażenie, że samochód zyska na przestrzenności. Dach panoramiczny został wyposażony w specjalną powłokę przeciwsłoneczną, która odbija światło dzięki czemu można zapomnieć o szkodliwym promieniowaniu ale i o nagrzewaniu się wnętrza!

Nowy Ford S-Max kryje wiele zalet o których można by pisać godzinami. Czy ma jakieś wady? Z pewnością tak ale jak dotąd mi nie znane. A wam, jak się podoba nowy Ford S Max? Zachęcam do komentowania.


Źródło zdjęć: 2018releasedateprice.com

Dodaj komentarz