Jak zaskoczyć partnera? – Prezent na dzień chłopaka

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach
Chłopak z dziewczyną.

Dzień chłopaka tuż tuż, pora by pomyśleć jak najbliższej osobie sprawić radość. Mam kilka pomysłów, stąd chcę się z Wami nimi podzielić. Drogie Panie, mężczyźni zazwyczaj nie mają pamięci do dat, a o takich świętach jak dzień chłopaka zapominają, kończąc szkołę, dlatego to od nas zależy jak będzie wyglądał ten dzień.

Prezent na dzień chłopaka za grosze

Prezent na dzień chłopaka nie musi kosztować wiele. Kiedyś, mojemu chłopakowi podarowałam nasze wspólne zdjęcie z wakacji w dużej stylowej ramie. Od lat wisi na ścianie:) Innym pomysłem na prezent dla chłopaka jest kalendarz z waszymi zdjęciami- wykonany samodzielnie, koszt wydruk zdjęć i materiały. Zabawny kubek do pracy, breloczek do kluczy czy inny gadżet również sprawią przyjemność, a nie kosztują dużo.

Oryginalne prezenty w granicach stu złotych

Prezent na dzień chłopaka, jazda quadem.

Źródło: defondos.com.

Jazda quadem, paintball, nurkowanie- prezenty w granicach stu złotych, dzięki którym aktywnie spędzicie czas wolny. Świetny pomysł na prezent dla chłopaka, który lubi aktywnie spędzać czas. W zależności od zainteresowań szeroki wachlarz oryginalnych, atrakcyjnych prezentów w postaci voucherów. Tego typu prezent na dzień chłopaka z pewnością będzie trafiony.

Prezenty powyżej stu złotych

Lot widokowy.

Źródło: katalogmarzen.pl.

Jeśli masz do dyspozycji więcej niż 100 zł na dzień chłopaka, to możesz zaszaleć. Weekend dla dwojga z atrakcjami, lot widokowy helikopterem (280 zł), wiatrakowcem (270 zł), strzelanie czy kurs bilarda. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Mocne przeżycia zbliżą Was do siebie, dzięki nim lepiej się poznacie i spędzicie ze sobą czas inaczej niż zwykle.

Więcej inspiracji na prezent na dzień chłopaka znajdziesz tutaj

Źródło głównego obrazka: info-mir.com.u.

Dodaj komentarz