Słoiczki dla niemowląt lepsze niż domowe obiadki?

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach
Karmienie

Spór o to, co jest lepsze czy gotowanie w domu czy gotowe słoiczki dla niemowląt trwa od lat, głównie pomiędzy mamami. Nie chcę Was przekonywać do tego co jest lepsze, natomiast dziś kilka faktów na temat dań gotowych.

W odpowiednich proporcjach

Słoiczki dla niemowląt zawierają odpowiednie proporcje składników odżywczych, niezbędne do prawidłowego rozwoju. Co czasem trudne może się okazać w samodzielnym przygotowaniu.

Warzywa dla dziecka.

Źródło: dziecko.fit.pl.

Słoiczki dla niemowląt bez konserwantów

Składniki produktów dla dzieci nie mogą ich zawierać. Swego czasu była dość głośna afera jeśli chodzi o mon w słoiczkach (http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/produkty/nasze-produkty/obiadki). Firma, która wprowadziła to w dwóch produktach, po fali krytyki, automatycznie z tego zrezygnowała.

Słoiczki dla niemowląt.

Źródło: devids.net.

Sprawdzone składniki

Warzywa, mięso pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych miejsc. Na bazarze nie kupisz ekologicznej marchewki czy jabłuszka.

Ekologiczne farmy.

Źródło: ekodostawcy.pl.

Dobre rozwiązanie przy rozszerzaniu diety

Maluszek je niewiele za to jego dieta staje się coraz bardziej urozmaicona. Słoiczki dla niemowląt są wówczas dobrym rozwiązaniem.

Dieta dziecka.

Źródło: nebolet.com.ua.

Każda mama stanie przed tym dylematem. Wśród moich znajomych było wiele przeciwniczek, póki na świat nie przyszedł upragniony syn/córka, perspektywa się zmieniła i słoiczki dla niemowląt na stałe wpisały się w listę zakupów, po narodzinach.

Źródło głównego obrazka: imujer.com.

Dodaj komentarz