Klasyka w mocnym wydaniu

Comment

O nauce

Ostatnio miałam przyjemność poobcować ze skandynawskim przedstawicielem klasyków. Nie był to jednak zwykły klasyk… to było coś co chciałabym przeżyć jeszcze raz. Energia – dostarczę wam ją w dalszej części wpisu.

To auto wydaje się statyczne na pierwszy rzut oka. Kojarzy mi się z dojrzałem 50-60 letnim gościem w garniturze. Tak, dojrzały mężczyzna, który jest wie o świecie więcej niż ktokolwiek inny. Działa z premedytacją, świadomie, a na domiar wszystkiego – jest pewny siebie. Atrakcyjny, doświadczony i z bogatym wnętrzem. Nie boi się, jest szybki i zdeterminowany, potrafi zaskoczyć ale jednocześnie, czujemy się przy nim bezpiecznie. Takie jest właśnie VOLVO S60.

To nie przypadek, że Volvo jest synonimem siły, ponadprzeciętności i klasy. Najwyższa jakość ze sportowym charakterem to prawdziwe wyzwanie. Najnowsze Volvo S60 sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających kierowców.

Prowadzenie tego samochodu to czysta przyjemność. Zaawansowane zawieszenie, bezpośredni układ kierowniczy czy chociażby łopatki w kierownicy to coś co sprawi, że zmiana biegów stanie się niesamowicie precyzyjna, jak nigdy!

Volvo S60 jest dostępne w wersji T3 Kinetic już od 93 600 zł brutto. W tej cenie możecie cieszyć się silnikiem 2.0 oraz 6- biegową manualną skrzynią i aż 152 KM (konie mechaniczne). To prawdziwa petarda w doskonałej jakości. To jedynie jedna z wielu dostępnych opcji. Marka motoryzacyjna Volvo to najwyższa jakość dla najbardziej wymagających kierowców. Nie czekaj, odwiedź salon Volvo już dzisiaj i przekonaj się sam!


Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz