Małe jest piękne – Sony Xperia Tipo Dual

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach
Smartfon

Telefon komórkowy w przeciągu kilku ostatnich lat stał się urządzeniem, które zastępuje wiele innych. Dziś nieco na temat małych, ale dobrze wyposażonych modeli, a dokładniej o Sony Xperia Dual. Co ma w środku i jak się prezentuje?

Sony Xperia Tipo

Źródło: http://www.techsizzler.com/

Solidnie wykonany jak na swoją cenę

Model Xperia Tipo nie należy do drogich telefonów, a mimo to Sony postarało się i jest on bardzo solidnie wykonany. Plastikowa obudowa wygląda bardzo dobrze i użytkownicy wydają jej pozytywną opinię. A jak wiadomo obudowa telefonu rzecz ważna, przynajmniej w moim przypadku, gdy telefon kilka razy w roku spada na beton:/ Oprócz idealnie skrojonej obudowy, dzięki warstwie gumowego tworzywa na tylnej ścianie, telefon dobrze i pewnie trzyma się w dłoni.

Malutki, ale pojemny

Opinie o Xperia Tipo Dual (http://support.sonymobile.com/pl/xperiatipodual/) są pozytywne, szczególnie jeśli chodzi o rozmiar i wszystkie zmieszczone w nim aplikacje. Ma malutki ekran, w porównaniu z dominującymi obecnie na rynku wielkimi smartfonami, ale nie każdy lubi duże telefony. Ja również jestem zwolenniczką mniejszych modeli. Jest mały, z łatwością można go nosić w kieszeni spodni. Oprócz jego rozmiaru, użytkownicy chwalą go za obsługę dwóch kart SIM. Równie dobrze działa w nim internet, szybko przeczytasz newsy czy sprawdzisz pocztę. Bez problemu można korzystać z Google Maps bądź Google Search.

Dobry dźwięk

Użytkownicy Sony Xperia Tipo Dual pozytywnie oceniają głośnik wbudowany w telefon. Świetna jakość dźwięku, głośny, sprawdzi się jako odtwarzacz muzyki.

Telefon prosty w obsłudze, wszystkie aplikacje na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz