Nowa moda?

Comment

Libtech O reklamie

Kino, seriale telewizyjne czy seriale produkowane dla internetowych kanałów. To wszystko jest dostępne jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Czasy się zmieniają, a wszystko staje się znacznie prostsze. Ostatnimi czasy, seriale produkowane na zlecenie kanałów internetowych stały się prawdziwym hitem. Znają je wszyscy i coraz więcej zwolenników decyduje się na subskrypcję. Jakie są zalety, a jakie wady? Zapraszam do lektury.

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że telewizja internetowa stała się dużą konkurencją dla telewizji publicznej czyli tej, którą mamy w domach i oglądamy ją w telewizorach. Jakie są jej największe zalety?

Na uwagę zasługuje fakt, że telewizja internetowa jest łatwo dostępna. Ulubione seriale, filmy dokumentalne czy hity kinowe możemy oglądać na wielu urządzeniach. Może być to telewizor, smartfon, tablet czy też komputer (zarówno stacjonarny jak i przenośny).

Kolejnym, niebywale dużym plusem jest brak… reklam! A jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe? Telewizja internetowa postanowiła wyjść naprzeciw niezadowolonym widzom i dzięki temu oglądamy ulubione seriale bez reklam. Warto również wspomnieć, że mamy możliwość pominięcia wstępu! Jest to niebywale wygodne, w szczególności kiedy oglądamy serial i nie chcemy kolejny raz patrzeć na doskonale nam znaną czołówkę.

Co jeszcze przemawia za tym by zdecydować się na subskrypcję telewizji internetowej? Czy w ogóle ma wady? Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, zapraszam już niebawem na bloga, a tymczasem zachęcam do komentowania.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz