Solidne ogrzewanie

Comment

O przemyśle i technologiach

Dlaczego nie warto oszczędzać na ogrzewaniu? Co zrobić, żeby inwestycja w ogrzewanie była jedną z lepszych na jaką się zdecydowaliście? Jeżeli właśnie stanęliście przed wyborem ogrzewania, musicie przeczytać mój najnowszy wpis ;).

Znajomy dowiedział się, że jego firma buduje nowy budynek. Bardzo się ucieszył bo stara placówka przypominała bardziej lepiankę niż siedzibę dużej, międzynarodowej firmy ;). Po roku w końcu, szczęśliwy przeniósł się do nowego budynku. O ile z początku był zafascynowany wszystkim co nowe, o tyle po miesiącu zaczął ostro narzekać… niestety nie tylko on. Okazało się, że właściciele firmy postanowili zaoszczędzić i zainwestowali w słabej jakości ogrzewanie. Co najmniej kilka razy w tygodniu ogrzewanie szalało – dosłownie! Temperatura często wynosiła 15 stopni, kiedy na dworze było poniżej zera. Zdarzały się również dni, kiedy piec postanowił dogrzać wszystkich 'na siłę’ i biurowiec zamieniał się w… żar tropików ;). Praca w budynku stała się wręcz niemożliwa. Oczywiście winowajcą był słabej jakości piec, marki 'no name’.

Na ratunek, przyszła inna firma, tym razem profesjonalna i sprawdzona – Junkers. Cała technologia została wymieniona, minęły dwa lata i ogrzewanie działa bez zarzutu. Jak sami widzicie warto wybrać dobrą i solidną firmę. Junkers ma w swojej ofercie całą gamę profesjonalnych produktów, które sprawdzą się zarówno w domku jednorodzinnym jak i w dużym biurowcu. Szereg różnorodnych rozwiązań spełni oczekiwania najbardziej wymagających i wiem co mówię bo od roku korzystam z ich genialnej pompy ciepła :).

A jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej o ogrzewaniu, zachęcam do komentowania pod wpisem.

Źródło zdjęć: pomocnadlon-krakow.pl, junkers.pl

Dodaj komentarz