Jak poradzić sobie ze spadkiem libido?

Comment

Libtech O nauce

Co zrobić, kiedy wśród mężczyzn pojawia się problem z seksualnością? Czy wizyta u specjalisty to jedyne wyjście? A może jest sposób by poradzić sobie z tym przykrym i wstydliwym problemem bez udziału 'osób trzecich’? Bogata oferta rynku proponuje naturalny i skuteczny suplement, który jest skierowany do mężczyzn borykających się z przewlekłym zaburzeniem erekcji.

Permen to suplement diety, który składa się z naturalnych składników. W jego składzie są kompozycje ziół, które skutecznie radzą sobie z problemami potencji wśród mężczyzn.

 

Ekstrat z buzdyganka naziemnego

  • Tribulus teerestris pozytywnie wpływa na stany zapalne w okolicach gruczołu krokowego. Dodatkowo, ekstrat działa pobudzająco i pozytywnie wpływa na męski hormon, testosteron. Ekstrat z buzdyganka naziemnego ma w sobie substancję jaką jest protodiosycyna. Jej działanie wspiera osiąganie erekcji oraz znacznie poprawia intensywność, a tym samym jakość, doznań seksualnych.

 

Żeń szeń

  • O zbawiennych właściwościach jakie ma żeń szeń, słyszeli wszyscy. Działanie tej magicznej roślinki zostało potwierdzone naukowo. Mężczyźni, którzy zdecydowali się na kurację żeń szeniem, mogli pochwalić się lepszym apetytem na seks, a ich erekcja znacznie się wydłużyła.

 

L-arginina

  • Ten składnik Permenu ma za zadanie poprawić przepływ krwi w żyłach dzięki ich rozszerzaniu. Dzieje się to za sprawą syntezy tlenku azotu. W konsekwencji suplement Perment usprawnia dopływ krwi do penisa, a tym samym uintensywnia męskie doznania.

 

Powyższe składniki to tylko zalążek tego co znajduje się w suplemencie Permen. Opinie o nim są bardzo pozytywne, ponieważ jego naturalny skład jest bezpieczny i skuteczny. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj.

Źródło zdjęć: screenrant.com

Dodaj komentarz