Profesjonalizm i szybkość – list online

Comment

Libtech O reklamie
Listy polecone online

Najpierw kilkanaście (a może kilkadziesiąt) minut schodziło mi na tym, by wypełnić list treścią. Kilkakrotnie czytałam treść, nanosiłam poprawki i tak w kółko. Zastanawiałam się nad tym co można by jeszcze dodać i jak ująć niektóre rzeczy. A później wydruk i na pocztę. Kolejka dość często doprowadzała mnie do słabości 😉 Moja mała osiedlowa poczta, tuż przy bloku, miała być ułatwieniem, a tracę czas stojąc w kolejce.

List online

Źródło: http://media.poczta-polska.pl/

Szybciej, szybciej pani obsługuje

Nerwowo, w ścisku, wręcz uwielbiam, gdy czuję cisnących się na mnie ludzi;/ Powiedziałam dość! List online to jest to! Wygodnie przed komputerem, w ciepłym domku i z gotowymi szablonami:) Czy można chcieć coś więcej? Tak np. pocztówkę ze swoim zdjęciem? Da się zrobić. Przetestowałam wysyłanie listów poleconych z platformy Envelo (należącej do Poczty Polskiej). Sprawa wygląda dziecinnie prosto: rejestracja, wzór listu, adres odbiorcy, adres nadawcy, wybór przesyłki, przelew. List wysyłany za pośrednictwem internetu jest drukowany i dostarczany do adresata. Wszystkie czynności zajęły mi około kilku minut. Zobacz reklamę listu online (https://www.youtube.com/watch?v=ReZ_DPnOujw) i przekonaj się, że nie zajmuje to więcej czasu.

Książka adresowa i inne funkcje

Na swoim koncie, wysyłając listy polecone do różnych odbiorców, wystarczy, że za każdym razem dodasz odbiorcę do książki adresowej, a przy kolejnej wysyłce już nie uzupełniasz danych. Dostępna jest opcja przesłania kopii listu na adres email. Oszczędność czasu i pieniędzy. Nie kupujemy kopert, nie adresujemy, to wszystko pozostaje już w obowiązku Poczty Polskiej. Pomyślicie 'pewnie drogo’. Nic bardziej mylnego, można zdecydować się na list ekonomiczny bądź priorytetowy.

Teraz zamiast stać na poczcie, list śle się sam a ja piję kawkę z mleczkiem 😉

Dodaj komentarz