Szybko, sprawnie i pewnie czyli najlepsza aplikacja mobilna na rynku!

Comment

O przemyśle i technologiach

W dzisiejszych czasach bankowość internetowa to 'chleb powszedni’. Załatwiamy kilka, a nawet kilkanaście spraw jednocześnie więc zależy nam na czasie. Żyjemy w pędzie i tak też pracujemy. Codzienne robienie przelewów za pośrednictwem strony internetowej już nikogo nie dziwi. Powinno być szybko, sprawnie i bezpiecznie dlatego powoli przerzucamy się na… aplikacje mobilne.

Oferta banków poszerzyła się o nową funkcję – aplikacje bankowe. Specjalnie dla was zrobiłam research i wybrałam jedną z najlepszych aplikacji bankowych na naszym rynku – Alior i BPH.

  • Logowanie jest bardzo proste i szybkie. Jedyne czego nam potrzeba to smartfon, konto w banku oraz aplikacja na telefon. Dla niewtajemniczonych ciekawostka. Bank BPH połączył się z Alior Bankiem wobec czego nowa oferta jest jeszcze lepsza! Zainteresowani doskonale wiedzą, że zarówno BPH jak i Alior, od zawsze kładły nacisk na bankowość internetową dzięki czemu ich usługi są na najwyższym poziomie.
  • ’Apka’ Alior jest przyjemna i czytelna. Wykonanie przelewu na telefonie komórkowym zajmuje raptem kilka sekund. Nie trzeba już nosić ze sobą laptopa by bezpiecznie zrobić przelew. Klienci banku, którzy obawiają się, że sobie nie poradzą, są w błędzie. Aplikacja mobilna została stworzona w taki sposób by potrafiły z niej skorzystać osoby, które nigdy wcześniej nie miały z nią do czynienia! To właśnie odróżnia tą aplikację mobilną od innych. Wyraźne komunikaty, intuicyjność systemu i czytelność sprawiają, że ta, miażdży swoją konkurencję.

Wszystkich niedowiarków odsyłam na stronę internetową z której możecie ściągnąć aplikację i przekonać się na 'własnej skórze’ jak jest dobra. Polecam bo sprawdziłam :).

Źródło zdjęć: fwf.com.pl

Dodaj komentarz