Umowa o dzieło a pożyczka

Comment

Libtech O rynku pracy
Pożyczka

Umowy śmieciowe, bolączka młodego pokolenia, a w rezultacie poważny problem wszystkich Polaków. Na forach internetowych młodzi ludzie poszukują odpowiedzi na pytanie o kredyt czy szybką pożyczkę przez internet. Moja znajoma też niedawno była w podobnej sytuacji. Pieniądze za wykonane zlecenie jeszcze nie zostały przelane, a jak na złość trzeba było zrobić przegląd auta i jeszcze dziecko się rozchorowało.

Pożyczka przez internet.

Źródło: http://vscotch.ru/

Młodzi, zdolni, wypłacalni

Młodzi Polacy, jak wynika ze statystyk, w większości regularnie spłacają swoje zobowiązania. Banki jednak stawiają takie wymagania, że trudno jest dostać kredyt. Najlepiej umowa o pracę na czas nieokreślony, kilka lat przepracowanych, idealny BIK, wysokie dochody. Najczęściej problem jest z umową, a raczej jej brakiem. Rozwiązaniem jest szybka pożyczka na dowód przez internet. Prywatny pożyczkodawca, weźmy za przykład Vivus, który jest liderem na rynku szybkich pożyczek, nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy czy wyciągu z rachunku osobistego. Jedyne czego wymaga to dane z dowodu osobistego, telefon oraz dostęp do rachunku online.

Szybka pożyczka

Źródło: http://www.poradniki.zgora.pl/

Pożyczka do 4000 zł

To już całkiem przyzwoita kwota, za którą można zrealizować bieżące potrzeby, nieprzewidziane wydatki czy przeznaczyć na mały remont. 4000 zł oferuje Vivus stałym klientom przy piątej pożyczce. Na początek w ofercie szybka pożyczka przez internet w kwocie 1600 zł. Pierwsza pożyczka jest darmowa. 

Dzięki firmom oferującym szybkie pożyczki na dowód, osoby pracujące na umowy śmieciowe, również mogą wspomóc domowy budżet zastrzykiem gotówki, gdy pojawią się nieprzewidziane wydatki.

Źródło głównego obrazka: http://pieniadze.fakt.pl.

Dodaj komentarz