Volvo – extraklasa na rynku samochodowym

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach
Volvo

Moje poszukiwania idealnego samochodu, który nie stanie na środku drogi, wciąż trwają. Co prawda nie miałam ostatnio zbyt dużo czasu by zająć się kupnem, ale przeglądam oferty salonów i chętnie słucham mądrzejszych w tym temacie kolegów;) Trafiłam ostatnio na auto, które chętnie postawiłabym na parkingu przed blokiem, Volvo S80.

Solidne i bezpieczne

Volvo jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek samochodów na świecie. Kojarzy się z dobrą robotą, solidnością, komfortem jazdy i bezpieczeństwem. A także luksusem, zarówno jeśli chodzi o design jak i wyposażenie. Świetnie nadaje się na auto rodzinne, ale i dla singla. Na potwierdzenie tych słów można zajrzeć do specyfikacji Volvo S80. Czterocylindrowy silnik Diesla zapewnia szybką i sprawną jazdę zarówno w mieście jak i na dłuższych trasach. Zawieszenie, jak przystało na auta tej klasy, zapewnia duży komfort jazdy.

Kamera parkowania, system rozrywki…

I o wiele, wiele więcej. System City Safety dla bezpiecznej jazdy, zdecydowanie wpływa na poczucie bezpieczeństwa na drodze. Wykrywa pieszych i ostrzega przed kolizją. A dzięki specjalnej aplikacji Volvo On Call można sprawdzić czy zamknęliśmy auto. To również dostęp do innych funkcji. To tylko niektóre z cech Volvo S80. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w Volvo S80 sprawiają, że długa jazda samochodem jest przyjemnością.

Auta marki Volvo uznawane są za bezproblemowe, wystarczy lać i jeździć. Posiadają bogate wyposażenie, a w środku zarówno kierowca jak i pasażerowie mają dużo miejsca, przez to często służą jako samochody reprezentacyjne. Gdyby ktoś mi zrobił taki prezent, to z pewnością bym nie pogardziła;)

Dodaj komentarz